Графік проведення вступних іспитів для МС

Освітня програма "Інженерія програмного забезпечення"
Група №1
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Піцик Г.Ю.26.08.202013.00, к. 318
2Музиченко Д.В.26.08.202013.00, к. 318
3Присяжнюк М.В26.08.202013.00, к. 318
4Сініло О.А.26.08.202013.00, к. 318
5Павлішин М.С.26.08.202013.00, к. 318
6Голуб Р.С.26.08.202013.00, к. 318
7Малашевич І.В.26.08.202013.00, к. 318
8Донченко Б.В.26.08.202013.00, к. 318
9Лапін Р.О.26.08.202013.00, к. 318
10Андрієць К.Р.26.08.202013.00, к. 318
11Корнієнко С.Є.26.08.202013.00, к. 318
12Таращанський М.В.26.08.202013.00, к. 318
Група №2
№ п/пПІБДатаЧас іспиту та кабінет
1Башкатов Г.І.26.08.202013.10, к. 315
2Киричук В.А.26.08.202013.10, к. 315
3Левківський А.В.26.08.202013.10, к. 315
4Брехов М.С.26.08.202013.10, к. 315
5Чечуй О.В.26.08.202013.10, к. 315
6Клімов А.В.26.08.202013.10, к. 315
7Дерев'янко П.О.26.08.202013.10, к. 315
8Лихвар А.В.26.08.202013.10, к. 315
9Бойко Б.П.26.08.202013.10, к. 315
10Таращанський О.В.26.08.202013.10, к. 315
Освітня програма "Інженерія програмного забезпечення"
Група №1
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Музиченко Дмитро вікторович26.08.202010:00, к.215
2Корнієнко Софія Євгенівна26.08.202010:00, к.215
3Чельцов Степан Юрійович26.08.202010:00, к.215
4Калєніч Кирило Іванович26.08.202010:00, к.215
5Фендюр Роман Анатолійович26.08.202010:00, к.215
6Якимчук Артур Вікторович26.08.202010:00, к.215
7Андрієць Катерина Романівна26.08.202010:00, к.215
8Храмов Сергій Олександрович26.08.202010:00, к.215
9Абдурахманов Єдем Арсенович26.08.202010:00, к.215
10Орловський Андрій Олександрович26.08.202010:00, к.215
11Ганжа-Пупишев Богдан Юрійович26.08.202010:00, к.215
12Грищенко Дмитро Валентинович26.08.202010:00, к.215
Група №2
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Андрієць Катерина Романівна26.08.202010:10, к.211
2Пазюк Дмитро Станіславович26.08.202010:10, к.211
3Малашевич Ігор Валерійович26.08.202010:10, к.211
4Лапін Роман Олексійович26.08.202010:10, к.211
5Степанюк Сергій Миколайович26.08.202010:10, к.211
6Муравйова Анастасія Тимурівна26.08.202010:10, к.211
7Павлішин Марк Сергійович26.08.202010:10, к.211
8Шевченка Роман Ігорович26.08.202010:10, к.211
9Донченко Богдан Володимирович26.08.202010:10, к.211
10Седько Володимир Олегович26.08.202010:10, к.211
11Варава Павло Олександрович26.08.202010:10, к.211
12Каліш Владислав В'ячеславович26.08.202010:10, к.211
Група №3
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Мусієнко Володимир Вікторович26.08.202015:00, к.209
2Левкіський Артем Вікторович26.08.202015:00, к.209
3Поліщук Дмитро Сергійович26.08.202015:00, к.209
4Прокопенко Микола Валентинович26.08.202015:00, к.209
5Зеленіна Юлія Віталіївна26.08.202015:00, к.209
6Губенко Олександр Вікторович26.08.202015:00, к.209
7Войтко Павло Олексійович26.08.202015:00, к.209
8Федоренко Ірина Вадимовна26.08.202015:00, к.209
9Шептицький Ярослав Володимирович26.08.202015:00, к.209
10Воленко Тетяна Олександрінв26.08.202015:00, к.209
11Муричева Лідія Євгеніївна26.08.202015:00, к.209
12Кравченко Леонід Олегович26.08.202015:00, к.209
Група №4
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Баіров Анатолій Максимович28.08.202013:00, к.215
2Сініло Олег Андрійович28.08.202013:00, к.215
3Власенко Анна Сергіївна28.08.202013:00, к.215
4Литвиненко Андрій Сергійович28.08.202013:00, к.215
5Бардюк Костянтин Дмитрович28.08.202013:00, к.215
6Барибін Володимир Романович28.08.202013:00, к.215
7Клімов Антон Валентинович28.08.202013:00, к.215
8Жовніренко Єлизавета Вталіївна28.08.202013:00, к.215
9Білий Владислав Володимирович28.08.202013:00, к.215
10Корнієвський Андрій Сергійович28.08.202013:00, к.215
11Манкевич Владислав Валерійович28.08.202013:00, к.215
12Башкатов Гліб Русланович28.08.202013:00, к.215
Група №5
№ п/пПІБДата іспитуЧас іспиту та кабінет
1Яксун Іван Юрійович28.08.202013:20, к.209
2Киричук Владислав Анатолійович28.08.202013:20, к.209
3Билков Владислав Сергійович28.08.202013:20, к.209
4Чихайда Дмитро Олександрович28.08.202013:20, к.209
5Борисенко Андрій Олександрович28.08.202013:20, к.209
6Левонюк Катерина Вікторіна28.08.202013:20, к.209
7Драчук Дмитро Ігорович28.08.202013:20, к.209
8Селезень Максим Анатолійович28.08.202013:20, к.209
9Москаленко Давид Юрійович28.08.202013:20, к.209
10Чепуренко Данііл Андрійович28.08.202013:20, к.209
11Давидова Ольга Миколаївна28.08.202013:20, к.209
12Харченко Богдан Сергійович28.08.202013:20, к.209
13Озеров Олександр Валентиноавич28.08.202013:20, к.209
14Бойко Михайло Ігорович28.08.202013:20, к.209
15Попович Михайло Віталійовича28.08.202013:20, к.209
16Кохтаєва Аліна Еівазівна28.08.202013:20, к.209
17Троцький Ярослав Володимирович28.08.202013:20, к.209
18Бордюк Андрній Олександрович28.08.202013:20, к.209
19Філатов Олексій Ігорович28.08.202013:20, к.209
20Лихвар Анастасія Валентинівна28.08.202013:20, к.209
21Коруц Микита Андрійович28.08.202013:20, к.209
22Кравець Микита Олекскадрович28.08.202013:20, к.209

Comments are closed.