Органи студентського самоврядування

Студентський парламент факультету інформаційних технологій

Студентський парламент факультету інформаційних технологій — це об’єднання студентів з активною громадською позицією, які відстоюють та захищають права та інтереси студентів. Це також вищий виконавчий орган студентського самоврядування на факультеті. Він є рушійною силою для нових ідей та інноваційних рішень у всіх сферах діяльності.

СП ФІТ складається з президії та наступних департаментів: фінансового, медійного, культурного, спортивного, інформаційного, а також науки та зовнішніх зв’язків.

До складу президії входить голова СП ФІТ, заступники та секретар.

Голова Студентського парламенту — це офіційний представник студентів факультету. Саме ця людина сприяє організації різних подій та розвитку студентського руху.

Голова СП ФІТ передусім зацікавлена в реалізації студентських ініціатив та захисті їх переконань. Важливою складовою роботи Голови також є організація та контроль роботи департаментів.

ВО голови СП ФІТ — Рєзнікова Анна Олексіївна
Телеграм: @solovie

 

Інформаційний департамент

Бути знайомим із станом справ на факультеті сьогодні дуже важливо.
Завдяки членам Інфодепу студенти не пропускають жодну новину, а вся корисна та актуальна інформація вчасно долетить до кожного.

Учасники департаменту повідомлять тебе про цікаві заходи, стипендію, пропозиції щодо навчання та роботи.
Їхня мета — тримати тебе в курсі всіх справ факультету.

Голова — Ткач Вікторія Володимирівна
Телеграм: @totally_wasted

 

Фінансовий департамент

Саме тут об‘єднані люди, які завжди зможуть знайти спонсорів для проведення заходу, розрахувати бюджет івенту та відшукати правильні призи на конкурс.

Члени департаменту зможуть порозумітися з будь-яким партнером та запропонувати вигідну для обох сторін пропозицію.

Голова — Лобан Анастасія Ігорівна
Телеграм: @anasssstttaasia

 

Культурний департамент

У гонитві за знаннями студенти часто забувають про розваги та відпочинок.
Члени департаменту постійно організовують ряд івентів, в яких студенти можуть проявити себе та добре провести час поза навчанням.

Усі учасники “культмасу” — ініціативні та креативні студенти, які завжди зможуть організувати цікаве дозвілля, а їх головною метою є створення крутих спогадів про часи перебування на ФІТі.

Голова — Ветряченко Тетяна Сергіївна
Телеграм: @vetryachenko

 

Медіа департамент

Монтаж, фото та відеозйомка, обробка контенту, гра зі світлом та звуком. Це та багато іншого вміють робити члени медіа департаменту.

Студенти добре дружать із технікою та можуть допомогти будь-кому з нею. Завдяки їм ніхто не залишиться без спогадів про захід та крутих фото.

Голова — Черниш Дмитро Валентинович
Телеграм: @nerdano

 

Департамент спорту

Члени цього департаменту переконані: в здоровому тілі — здоровий дух, саме тому для них спорт — це не просто хобі, а стиль життя.
Спортдеп займається організацією різних заходів, конкурсів, змагань, які допомагають студентам познайомитись один з одним та провести час з користю.

Головним завданням для себе вони бачать пропагування здорового стилю життя та залучення студентів до різних спортивних заходів.

Голова — Биховець Олег Вікторович
Телеграм: @olehnumber99

 

Департамент науки та зовнішніх зв‘язків

У сучасному світі соціальні контакти дуже важливі. Члени департаменту це розуміють, і саме тому постійно намагаються допомагати студентам з пошуком різних можливостей.

Співпраця з різними компаніями, університетами, як в Україні, так і закордоном, зустрічі зі спеціалістами, все це — заслуга департаменту науки та зовнішніх зв‘язків.

Голова — Шевченко Володимир Вікторович
Телеграм: @megablochesk


 

Офіційні документи

Comments are closed.