Рейтингові списки на ОКР магістр

Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення, Освітня програма "Інженерія програмного забезпечення"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Куценко Іван Михайлович383
2Соловйова Дарина Ярославівна376
3Шевченко Анастасія Дмитрівна362
4Гармидаров Денис Петрович354
5Лук`янець Михайло Олександрович352
6Пекневич Ілля Ігорович348
7Кучерявий Ярослав Анатолійович34794.22
8Боярський Андрій Володимирович34793.68
9Боярський Олексій Володимирович34789.33
10Минзар Богдан Миколайович346
11Скрипник Кирило Костянтинович345
12Маматюсупов Дмитрій Олегович34495.58
13Бельо Андрій Олегович34480.52
14Ломако Богдан Володимирович342
15Згура Назар Анатолійович341
16Лисенко Микита Дмитрович340
17Табунов Антон Анатолійович33897.88
18Білошицький Святослав Сергійович33878.16
19Якимович Семен Ростиславович337
20Кульбака Наталя Владиславівна336
21Рязановський Кирило Денисович335
22Денисенко Марк Олександрович334
23Бережна Єлизавета Андріївна33091.63
24Любченко Петро Ігорович33084.67
25Касіяненко Дмитро Валерійович32988.32
26Орець Родіон Дмитрович32970.13
27Ляшуга Микола Володимирович32789.26
28Воронцов Віталій Ігорович32784.97
29Підгорний Максим Васильович32782.54
30Кравцов Андрій Олександрович34475.12
31Пікалов Владислав Андрійович32769.03
32Твардовський Валентин Геннадійович32694.21
33Кравченко Марк Олександрович32686.125
34Навроцький Максим Володимирович32587.68
35Мельниченко Ольга Миколаївна32573.15
36Самойленко Олег Андрійович324
37Бондар Родіон Олегович323
38Косюга Олексій Євгенійович322
39Радченко Микита Андрійович320
40Ільїн Максим Олександрович318
41Кушка Михайло Олександрович317
42Ковшарьов Олександр Сергійович313
43Гавриляк Олександр Володимирович31294.19
44Лукачинець Василь Васильович31292.61
45Сітко Денис Олегович311
46Товстиженко Юрій Олександрович30878.41
47Єршова Юліана Володимирівна30870.87
48Соколовський Ян Вадимович307
49Костюченко Данило Олександрович305
50Гадіон Каріна Віталіївна30379.46
51Кохан Кирило Олегович30379.27
52Стадниченко Антон Вячеславович299
53Краснощоков Ярослав Кирилович298
54Яковлєв Богдан Олександрович29783.19
55Мороз Ірина Олегівна29781.76
56Шестаков Андрій Дмитрович29678.88
57Семесько Богдан Романович29676.19
58Бережний Владислав Валерійович29292.07
59Пелипенко Ілля Григорович29279.82
60Ємельянов Михайло Олексійович291
61Морква Ілля Юрійович289
62Мішко Андрій Олександрович288
63Бахмацький Олексій Андрійович287
64Касьян Анастасія Юріївна286
65Поданенко Денис Володимирович284
66Мірошник Олексій Павлович282
67Коротін Денис Сергійович28183.56
68Литвиненко Денис Олександрович28176.46
69Воробйов Анатолій Олександрович278
70Андросов Володимир Андрійович276
71Сироїд Станіслав Олегович273
72Сьомін Денис Андрійович272
73Дронь Дмитро Віталійович26992.71
74Юнусов Юнус Мурат огли26970.31
75Ужва Аліна Вадимівна267
76Цехмейструк Андрій Юрійович266
77Кирилов Іван Ігорович257
78Калишка Дмитро Миколайович256
79Чепур Марина Костянтинівна25289
80Сковородін Михайло Олексійович25288.16
81Петрухно Тарас Олександрович250
82Лещук Олександр Сергійович249
83Ковріна Альона Євгеніївна238
84Баранов Денис Олександрович234
85Рибалочка Михайло Сергійович232
86Ганієв Антон Володимирович220
87Балашова Єлизавета Олександрівна206
Спеціальність 122 Комп'ютерні науки, Освітня програма "Технології штучного інтелекту"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Шевченко Анастасія Дмитрівна390
2Іванов Іван Ігорович389
3Славінська Вероніка Вячеславівна385
4Соловйова Дарина Ярославівна375
5Брехт Андрій Олексійович374
6Антоневич Марина Миколаївна367
7Крисан Олена Анатоліївна363
8Дідик Анна Андріївна355
9Семенюк Дар`я Юріївна35495.67
10Гармидаров Денис Петрович35473.2
11Москаленко Дарина Олександрівна350
12Стрюкова Ксенія Євгенівна348
13Коваленко Анастасія Юріївна346
14Сітко Денис Олегович345
15Жовтухін Дмитро Геннадійович341
16Ляшуга Микола Володимирович33889.35
17Скрипник Кирило Костянтинович33883.98
18Федчун Анастасія Олександрівна33880.4
19Фельдман Михайло Георгійович335
20Толстокорова Анастасія Юріївна334
21Березовський Владислав Юрійович333
22Котельницький Данило Олександрович332
23Якимович Семен Ростиславович330
24Кірєєв Яків Сергійович324
25Константинов Артем Віталійович321
26Логунов Денис Володимирович320
27Товстиженко Юрій Олександрович319
28Мудра Анастасія Денисівна318
29Найденко Ілля Миколайович317
30Кузь Василь Зіновійович314
31Мірошник Олексій Павлович310
32Андросов Володимир Андрійович298
33Пасічний Богдан Віталійович293
34Лещук Олександр Сергійович285
35Манько Іван Анатолійович284
36Теличко Віталій Віталійович278
37Кузнєцова Анастасія Павлівна27587.63
38Гринюк Тетяна Василівна27570.53
39Данилишин Антон Русланович261
40Улітін Владислав Сергійович259
41Грицишен Святослав Костянтинович257
42Чернявський Ілля Володимирович252
43Горб Олександр Олександрович243
Спеціальність 122 Комп'ютерні науки, Освітня програма "Управляючі інформаційні системи"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Котельницький Данило Олександрович349
2Філіппов Олексій Валерійович344
3Логунов Денис Володимирович342
4Савченко Сергій Вячеславович328
5Ємельянов Михайло Олексійович327
6Конобас Ігор Сергійович326
7Кучерявий Ярослав Анатолійович306
8Шевченко Тарас Ігорович294
9Теличко Віталій Віталійович293
10Коровнік Емма Ігорівна292
11Юнусов Юнус Мурат огли274
12Ганієв Антон Володимирович227
Спеціальність 122 Комп'ютерні науки, Освітня програма "Управління проектами"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Славінська Вероніка Вячеславівна394
2Іванов Іван Ігорович390
3Остафійчук Юлія Анатоліївна38793.61
4Коваленко Анастасія Юріївна38777
5Пригода Андрій Ярославович386
6Бережна Єлизавета Андріївна385
7Кашапова Лілія Рафаелівна381
8Антоневич Марина Миколаївна380
9Крохмалюк Анна Юріївна378
10Бережний Владислав Валерійович37492.07
11Таргонська Анастасія Василівна37490.64
12Заведія Ольга Олександрівна373
13Семенюк Дар`я Юріївна371
14Кучерявий Ярослав Анатолійович369
15Дідик Анна Андріївна36894.31
16Стасюк Тетяна Русланівна36878.28
17Єремєєва Вероніка Геннадіївна366
18Бакуха Назар Олександрович363
19Твардовський Валентин Геннадійович361
20Желтова Анна Андріївна360
21Більська Марія Олександрівна359
22Лісник Анастасія Вадимівна35795.93
23Чичиркоза Ігор Олександрович35787.78
24Лоцман Тетяна Костянтинівна356
25Міщенко Олександра Юріївна35489.08
26Андрющенко Олег Ігорович35479.7
27Березовський Владислав Юрійович35191.76
28Бачинська Валерія Миколаївна35190.19
29Мудра Анастасія Денисівна350
30Згура Назар Анатолійович34982.43
31Пасєка Павло Іванович34979.56
32Тихонравова Юлія Сергіївна34969.76
33Конобас Ігор Сергійович348
34Демченко Андрій Володимирович345
35Тимошенко Анастасія Олександрівна34479.89
36Коломієць Віктор Анатолійович34477.02
37Стрюкова Ксенія Євгенівна342
38Логунов Денис Володимирович341
39Зазимко Дмитро Олександрович33885.1
40Андроник Максим Юрійович33869.77
41Стадниченко Антон Вячеславович33679
42Кравцов Андрій Олександрович33675.12
43Бауріна Яна Андріївна331
44Соловйова Дарина Ярославівна32891.2
45Штик Василь Леонідович32873
46Найденко Ілля Миколайович326
47Андрієвська Юлія Андріївна325
48Шелея Олександр Іванович32482.41
49Кравченко Артем Олегович32475.47
50Ємельянов Михайло Олексійович32392.6
51Возниця Анастасія Сергіївна32391.57
52Назарець Віталій Олегович32294.48
53Федорчук Олексій Вячеславович32291.63
54Цикун Вікторія Андріївна319
55Рекуненко Денис Вадимович316
56Кірєєв Яків Сергійович313
57Ревунець Анастасія Романівна312
58Юнусов Юнус Мурат огли309
59Покрас Поліна Ігорівна30887.99
60Куковська Єлизавета Володимирівна30875.35
61Лінецький Артем Павлович307
62Скворцова Анастасія Олександрівна30694.65
63Арестович Анастасія Сергіївна30672.38
64Дронь Дмитро Віталійович305
65Олексин Наталія Ростиславівна303
66Толстокорова Анастасія Юріївна30190.95
67Кузь Василь Зіновійович30167
68Котельницький Данило Олександрович300
69Готовщиков Євген Антонович298
70Кравченко Людмила Денисівна297
71Федина Аліна Віталіївна294
72Петрусенко Валерій Андрійович293
73Кузьміч Михайло Сергійович289
74Манько Іван Анатолійович287
75Шестаков Андрій Дмитрович285
76Домашевський Денис Ігорович283
77Москаленко Дарина Олександрівна280
78Рогачов Максим Дмитрович27391.28
79Пасічний Богдан Віталійович27370.06
80Іванова Анастасія Валеріївна270
81Васильченко Юрій Денисович265
82Кузнєцова Анастасія Павлівна260
83Теличко Віталій Віталійович259
84Константинов Артем Віталійович258
85Гринюк Тетяна Василівна24770.53
86Андрущенко Анна Владиславівна24769
87Ковріна Альона Євгеніївна24182.91
88Горб Олександр Олександрович24164.7
89Сергійчук Павло Олександрович240
90Данилишин Антон Русланович237
91Мельник Ксенія Олегівна236
92Костенко Вадим Вадимович23488.72
93Чернявський Ілля Володимирович23471.66
94Улітін Владислав Сергійович233
95Сергєєв Владислав Сергійович224
Спеціальність 122 Комп'ютерні науки, Освітня програма "Інформаційна аналітика та впливи"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Славінська Вероніка Вячеславівна389
2Єфремов Гліб Денисович387
3Кучерявий Ярослав Анатолійович382
4Табунов Антон Анатолійович382
5Цикун Вікторія Андріївна381
6Бокань Вероніка Русланівна378
7Жовтухін Дмитро Геннадійович375
8Андрющенко Олег Ігорович372
9Антоневич Марина Миколаївна37097.75
10Толстокорова Анастасія Юріївна37090.95
11Плакидюк Влад Олегович36981.52
12Гладишко Олексій Олександрович36963.67
13Мудра Анастасія Денисівна36889
14Бакуха Назар Олександрович36879.86
15Березовський Владислав Юрійович366
16Коваленко Анастасія Юріївна364
17Соловйова Дарина Ярославівна36391.2
18Шелея Олександр Іванович36382.41
19Кірєєв Яків Сергійович362
20Твардовський Валентин Геннадійович36092.02
21Павлов Богдан Володимирович36077.98
22Фельдман Михайло Георгійович35985
23Таргонська Анастасія Василівна35984
24Мальованний Павло Сергійович357
25Семенюк Дар`я Юріївна356
26Бандурін Владислав Юрійович355
27Дідик Анна Андріївна35494.31
28Бачинська Валерія Миколаївна35490.19
29Федчун Анастасія Олександрівна35480.4
30Касіяненко Дмитро Валерійович353
31Стрюкова Ксенія Євгенівна352
32Демченко Андрій Володимирович35091.65
33Федорчук Олексій Вячеславович35091.63
34Кравченко Олексій Романович349
35Найденко Ілля Миколайович346
36Зазимко Дмитро Олександрович341
37Ємельянов Михайло Олексійович333
38Дронь Дмитро Віталійович332
39Пасічний Богдан Віталійович327
40Іванова Анастасія Валеріївна323
41Петрусенко Валерій Андрійович320
42Скрипник Кирило Костянтинович319
43Москаленко Дарина Олександрівна316
44Кравченко Артем Олегович310
45Покрас Поліна Ігорівна30687.99
46Манько Іван Анатолійович30683.79
47Скворцова Анастасія Олександрівна30294.65
48Рогачов Максим Дмитрович30291.28
49Андрієвська Юлія Андріївна30289.26
50Мельникович Ярослав Русланович295
51Константинов Артем Віталійович280
52Теличко Віталій Віталійович265
53Кузнєцова Анастасія Павлівна264
54Улітін Владислав Сергійович262
Спеціальність 125 Кібербезпека, Освітня програма "Кібербезпека"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Ландовський Юрій Володимирович355
2Чернікова Аліна Анатоліївна344
3Бужора Віктор Юрійович339
4Пяташова Еліна Сергіївна333
5Вовчановський Павло Павлович32792.56
6Шибаєв Геннадій Дмитрович32786.44
7Вдовенко Данило Сергійович324
8Кулеша Ганна Андріївна322
9Лінецький Артем Павлович319
10Гончаренко Наталія Аркадіївна317
11Бєлозьорова Олеся Андріївна31482.57
12Гетман Владислав Євгенович31479.49
13Павлов Богдан Володимирович31477.98
14Гольшевський Андрій Денисович31283.24
15Васько Кирило Вікторович31281
16Перцюх Олександр Андрійович30987.77
17Згура Назар Анатолійович30984.43
18Скрипник Кирило Костянтинович30983.98
19П`ятигор Віталій Петрович307
20Кірєєв Яків Сергійович306
21Бахмацький Олексій Андрійович30289.09
22Пісковий Павло Сергійович30285.93
23Казанцев Андрій Андрійович30279.82
24Колісніченко Ольга Анатоліївна29995
25Прокопенко Аліна Миколаївна29992.52
26Демченко Андрій Володимирович29991.65
27Пасєка Павло Іванович29979.56
28Андрющенко Олег Ігорович29979.43
29Коссе Антон Геннадійович29977.02
30Швець Дар`я Юріївна29968.46
31Соловей Богдан Вадимович29789
32Зінкевич Олександр Сергійович29771
33Кравченко Людмила Денисівна29486.76
34Навроцький Максим Володимирович29486
35Кубик Валентин Олександрович292
36Твардовський Валентин Геннадійович289
37Нікітін Євгеній Євгенович28789
38Найденко Ілля Миколайович28780.3
39Хроленко Ярослав Олексійович28775
40Орець Родіон Дмитрович28770.13
41Захарченко Євгеній Олександрович28489.87
42Соболь Зоряна Мирославівна28486.97
43Луценко Владислав Володимирович281
44Козлова Тетяна Олегівна279
45Кухар Тарас Андрійович277
46Лях Дар`я Олександрівна273
47Веремій Юрій Олександрович269
48Максимишин Роман Андрійович266
49Цикало Гліб Олегович262
50Федорчук Олексій Вячеславович261
51Паршук Сергій Віталійович258
52Мовчан Дар`я Андріївна25691.07
53Рекуненко Денис Вадимович25678.81
54Андросов Володимир Андрійович244
Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, Освітня програма "Програмні технології інтернет речей"
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Соловйова Дарина Ярославівна360
2Цикун Вікторія Андріївна35991.88
3Ільїн Максим Олександрович35982.35
4Білошицький Святослав Сергійович354
5Лук`янець Михайло Олександрович35189
6Пригода Андрій Ярославович35169.87
7Згура Назар Анатолійович349
8Млік Інеса Алаеддинівна348
9Воронцов Віталій Ігорович344
10Ковшарьов Олександр Сергійович339
11Кірєєв Яків Сергійович33688.21
12Коваленко Анастасія Юріївна33677.56
13Андрющенко Олег Ігорович334
14Толстокорова Анастасія Юріївна332
15Павлов Богдан Володимирович329
16Ізотов Дмитро Ігорович326
17Твардовський Валентин Геннадійович32492.02
18Демченко Андрій Володимирович32491.65
19Андросов Володимир Андрійович32487.83
20Скрипник Кирило Костянтинович32483.98
21Щетінін Олексій Романович322
22Мудра Анастасія Денисівна317
23Градобоєв Данило Андрійович316
24Омельницький Вадим Олегович31271.15
25Краснощоков Ярослав Кирилович31270.52
26Кужильний Олег Вадимович311
27Єремєєва Вероніка Геннадіївна309
28Ревунець Анастасія Романівна306
29Бачинська Валерія Миколаївна302
30Іванова Анастасія Валеріївна300
31Козлова Тетяна Олегівна299
32Федорчук Олексій Вячеславович296
33Пікалов Владислав Андрійович294
34Бокань Вероніка Русланівна29293.65
35Манько Іван Анатолійович29283.84
36Захарченко Євгеній Олександрович28989.87
37Товстиженко Юрій Олександрович28978.41
38Рогачов Максим Дмитрович288
39Кравченко Олексій Романович287
40Скворцова Анастасія Олександрівна285
41Готовщиков Євген Антонович282
42Дронь Дмитро Віталійович278
43Лещук Олександр Сергійович276
44Руднєв Сергій Ігорович274
45Луценко Владислав Володимирович271
46Рекуненко Денис Вадимович266
47Костенко Вадим Вадимович257
48Матвійченко Валерій Анатолійович251
49Кирилов Іван Ігорович242
50Сергєєв Владислав Сергійович217

 

Comments are closed.