Рейтингові списки на основі ОКР молодшого спеціаліста

Бакалавр, Денна, 121 Інженерія програмного забезпечення,
Інженерія програмного забезпечення (на основі ОКР молодшого спеціаліста)
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Пазюк Дмитро Станіславович338195
2Барибін Володимир Романович333188
3Власенко Анна Сергіївна332197
4Сініло Олег Андрійович331197
5Якимчук Артур Вікторович330197
6Музиченко Дмитро Вікторович328200
7Варава Павло Олександрович324200
8Білий Владислав Володимирович324198
9Кравець Микита Олександрович322200
10Москаленко Давид Юрійович322200
11Малашевич Ігор Валерійович321200
12Муравйова Анастасія Тимурівна319200
13Донченко Богдан Володимирович317193
14Седько Володимир Олегович316195
15Храмов Сергій Олександрович314180
16Андрієць Катерина Романівна312198
17Зеленіна Юлія Віталіївна311198
18Киричук Владислав Анатолійович310200
19Корнієнко Софія Євгенівна310198
20Чельцов Степан Юрійович310184
21Фендюр Роман Анатолійович308196
22Жовніренко Єлизавета Віталіївна308195
23Муричева Лідія Євгеніївна305197
24Федоренко Ірина Вадимівна305194
25Борисенко Андрій Олександрович303197
26Губенко Олександр Вікторович303191
27Лихвар Анастасія Валентинівна301190
28Бардок Костянтин Дмитрович300200
29Коруц Микита Андрійович300166
30Озеров Олександр Валентинович298189
31Мусієнко Володимир Вікторович297194
32Калєніч Кирило Іванович289173
33Шептицький Ярослав Володимирович286198
34Корнієвський Андрій Сергійович283174
35Левонюк Катерина Вікторівна280195
36Каліш Владислав В`ячеславович280184
37Ганжа - Пупишев Богдан Юрійович280182
38Кравченко Леонід Олегович280181
39Давидова Ольга Миколаївна273200
40Харченко Богдан Сергійович273200
41Троцький Ярослав Володимирович271198
42Левківський Артем Вікторович271173
43Попович Михайло Віталійович270193
44Чихайда Дмитро Олександрович265188
45Лапін Роман Олексійович264169
46Павлішин Марк Сергійович263193
47Войтко Павло Олексійович260180
48Степанюк Сергій Миколайович257178
49Драчук Дмитро Ігорович255194
50Грищенко Дмитро Валентинович251196
51Литвиненко Андрій Сергійович246199
52Шевченко Роман Ігорович239175
53Філатов Олексій Ігорович236194
54Манкевич Владислав Валерійович233158
55Яксун Іван Юрійович229178
56Бордюк Андрій Олександрович225200
Бакалавр, Денна, 125 Кібербезпека, Кібербезпека (на основі ОКР молодшого спеціаліста)
№ п/пПрізвище, ім'я, побатькові вступникаКонкурсний балСередній бал документа про освіту
1Музиченко Дмитро Вікторович320200
2Андрієць Катерина Романівна320197
3Корнієнко Софія Євгенівна316199
4Лихвар Анастасія Валентинівна315190
5Пісьменюк Анастасія Романівна306176
6Сініло Олег Андрійович295197
7Присяжнюк Мирослава Володимирівна290199
8Башкатов Гліб Русланович282186
9Піцик Георгій Юрійович277170
10Малашевич Ігор Валерійович275200
11Левківський Артем Вікторович275173
12Брехов Михайло Сергійович272195

Comments are closed.