ДОРОГІ СТУДЕНТИ І СПІВРОБІТНИКИ ФІТ!

 Хочу звітуватися перед Вами про завершення суду щодо захисту моєї честі, гідності і ділової репутації (http://teslia.kyiv.ua/?p=302). Я, думаю, Ви цю історію знаєте. Тепер вона закінчилась. Суд визнав, що нападки на мене є образою, а не правдою. І взагалі, про яку правду могла йти мова, якщо на основі моєї теорії несилової взаємодії створено десятки рефлекторних інтелектуальних систем. Вона використовується в багатьох проектах. Надруковано близько 50 наукових праць, які пройшли необхідні рецензії. Є публікації в журналах, що входять до наукометричної бази Scopus, і в Корнельському університеті (до речі, там опублікована стаття в якій розглядаються фізичні аспекти моєї теорії). Цей суд ще раз висвітлив основну проблему України. Є люди, які отримують позитив, за рахунок того, що комусь зробили негатив. Зараз у моїх опонентів істерика, викликана цим програшем. Збираються подавати апеляцію в Європейський суд по правам людини. Дають інтерв’ю засобам масової інформації, розповсюджують нісенітниці про мене, про мою теорію в соцмережах. Але історію не змінити. Час все розставить на свої місця. Є рішення суду. Прийде час і теорія несилової взаємодії буде загальновідома і загальнозначима в усьому світі.

У мене є запрошення в Китай. Там хочуть, щоб я прочитав лекції по теорії несилової взаємодії. Керував проектами по створенню рефлекторних інтелектуальних систем. Був радником державного департаменту провінції Шанхай по питанням ІТ. Це перша, але не остання ластівочка. Жаль тільки, що там я потрібен, а в Україні йде боротьба зі мною. І є люди які не хочуть бачити мене тут, не хочуть, щоб я був деканом, не хочуть щоб я вчив студентів.
А от я хочу, щоб на моєму прикладі Ви бачили, як треба творити нове, і як потрібно боротися, щоб довести свою правоту. Я завжди працював на створення. І Ви це бачите по факультету. Я завжди боровся за свої ідеї. І це Ви бачите по моїй теорії. Україні вона потрібна. Потрібно, щоб з нею знайомилось все більше людей. І щоб вони прийняли її висновки: щастя треба досягати за рахунок того, що створюєш позитив іншим. А не за рахунок знищення. Будьте ЩАСЛИВИМИ!
Ваш декан, Ю. Тесля

Comments are closed.