Участь у роботі міжнародної конференції «The 3rd forum on advanced materials and technologies»

4-5 грудня 2019 року завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації Оксіюк Олександр Глібович взяв участь у роботі міжнародної конференції «The 3rd forum on advanced materials and technologies» присвяченій обговоренню тенденцій розвитку ключових галузей промисловості в області нових технологій. Конференція проводилася за підтримки China Aerospace Science and Industry Corporation Limited і Народного управління провінції Хунань в місті Чанш провінції Хунань.
На конференції Оксіюк О.Г. презентував доповідь за темою «Digital Processing in the Digital Speech Communication Systems», яка викликала великий інтерес китайських колег та песпективи подальшої співпраці. Організатори конференції високо оцінили потенціал науковців кафедри кібербезпеки та захисту інформації київського національного університету імені Тараса Шевченка і запросили додатково взяти участь у міжнародній конференції вчених – ZHEJIANG THOUSAND TALENTS SUMMIT 2019, яка буде в місті Shengzhou провінції Zhejiang.
Спрдіваємось, що співпраця буде плідною, успішною і взаємовигідною для обох сторін та сприятиме подальшому розвитку наукових досліджень у сфері інформаційних технологій і кібербезпеки.

The 3rd forum on advanced materials and technologies - 1

The 3rd forum on advanced materials and technologies - 2

Comments are closed.