Тмєнова Наталія Пилипівна

Тмєнова Наталія Пилипівна

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, заступник декана з навчально-виховної роботи.

Вища освіта:

Київський університет імені Тараса Шевченка. Магістр з соціальної інформатики, викладач математики та інформатики.

Захищені дисертації:

  • Кандидатська дисертація: «Граничні теореми для керованих систем» за спеціальністю 01.05.04 – «Системний аналіз і теорія оптимальних рішень».

Досвід роботи: 

  • 2000-2014 рр. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики. Інженер-програміст 2-ї категорії, що проводить НТР, інженер-програміст 1-ї категорії, що проводить НТР, асистент за сумісництвом, провідний інженер-програміст, що проводить НТР, молодший науковий співробітник, завідувач НДЛ Імовірнісно-статистичних методів.
  • З 2014 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет інформаційних технологій. Асистент, доцент.

Наукові праці:

55 наукових праць, серед яких 1 навчальний посібник, 5 навчально-методичних посібників, 18 статей у фахових виданнях України, 5 публікацій у виданнях, включених до наукометричної бази даних Scopus. Індекс Гірша в Scopus – 1, у Google Scholar – 2.

Наукові інтереси:

Технології обробки природномовної інформації, технології електронного навчання, дослідження систем масового обслуговування та випадкових процесів.

Нагороди: Подяка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесна грамота АПН України.

Comments are closed.