Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами»

Згідно з наказом МОН № 1457 від 24.11.2020 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 навчальному році» 15.03.21 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті інформаційних технологій  відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії по визначенню результатів проведення першого етапу ІІ туру конкурсу.

Зазначимо, що для участі у ІІ турі Конкурсу було надіслано 36 наукових студентських робіт із загальною кількістю 47 учасників з 22 ВНЗ України. На основі ретельного розгляду кожної з робіт, незалежного рецензування, перевірки на плагіат та таємного електронного голосування членів Галузевої комісії для участі у підсумковій науково-практичній конференції було відібрано 22 наукові роботи студентів. Більш детальну інформацію можна отримати зі сторінки Конкурсу.

Відповідно до Положення про проведення Конкурсу для студентів-учасників другого етапу ІІ туру буде проведено підсумкову науково-практичну конференцію в режимі відеоконференцій 08 квітня 2021 року, де буде проведено захисти наукових робіт студентів.

Вітаємо студентів усіх навчальних закладів вищої освіти України, що взяли участь у зазначеному конкурсі.

Comments are closed.