Міжнародна конференція “Information Technologies and Implementation” (IT&I-2021)

Підходить до завершення 2021 рік і настає час підбивати підсумки. Факультет інформаційних технологій і факультет комп’ютерних наук та кібернетики завершальним акордом року наукової роботи 1 грудня провели Міжнародну наукову конференцію “Information Technology and Implementation” (IT&I-2021). Знаковим є той факт, що робочою мовою конференції була англійська.

Тематика конференції була досить широкою, про що свідчать назви секцій, але основними напрямками були Штучний інтелект, Програмна інженерія, Кібербезпека, Проектний менеджмент, Мережеві та Інтернет технології, Е-урядування, Е-комерція та Е-навчання.

До організації конференції долучилися Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Інститут проблем реєстрації інформації, Інститут програмних систем, Інститут інформаційних технологій та навчальних засобів Національної академії наук України; Ради молодих вчених факультету комп’ютерних наук та кібернетики і факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Загалом у конференції взяли участь більше 200 учасників із 11 країн: Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, США, Чехії та України.

З вітальним словом до учасників звернулась проректорка з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка професорка Ганна Толстанова. Вона відзначила високий рівень організації конференції та побажала учасникам збагатитися новими ідеями для подальшої роботи.

1

Декани факультетів-організаторів конференції Віталій Снитюк і Анатолій Анісімов побажали учасникам плідної роботи.

2 3

Згодом відбулися засідання секцій під головуванням відомих фахівців Бичкова Олексія, Заславського Володимира, Колеснікової Катерини, Кравченка Юрія, Марченка Олександра, Морозова Віктора, Нікітченка Миколи, Толюпи Сергія.

4 5 6

Після завершення роботи конференції були обрані найкращі доповіді у кожній секції, автори яких отримають приємні подарунки, серед яких пауербанки та щорічники.

На думку всіх учасників, конференція відбулася на високому рівні, дозволила поділитися власними науковими результатами і здобути нові ідеї для досліджень.

Члени організаційного комітету щиро вдячні всім учасникам за натхненну творчу роботу і сподіваються зустрітися у наступному році! 

7 9 8

10

 

Comments are closed.