Биховець Олег (7.02.2001 – 28.04.2023)

биховець228 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Олег Биховець — випускник кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій КНУ імені Тараса Шевченка.

Олег народився 7 лютого 2001 року в селі Козляничі. Закінчив дев’ять класів середньої школи. З 2016 року навчався в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. Був лідером у спорті, одним з кращих нападників футбольної першості останніх років.

З 2018 по 2022 роки Олег навчався у КНУ імені Тараса Шевченка на факультеті інформаційних технологій за спеціальністю «Кібербезпека». Після закінчення факультету післядипломної освіти Військового інституту імені Тараса Шевченка у вересні 2022 року хлопець отримав військове звання «молодший лейтенант».
биховець1

У листопаді 2022 року Олег долучився до одного з підрозділів військової частини А2613 та перебував на посаді командира взводу у складі роти морської піхоти. Був безмежно відданий своїй Батьківщині Україні, а також побратимам − за свій кошт ремонтував автомобілі роти, долучався до закупівлі дронів, купив старлінк. Він робив усе можливе задля Перемоги. Олег казав: «Тож давайте дихати в унісон. Не дозволяйте нікому видихати, поки у нас задишка. Адже якщо наше дихання спиниться, то й ваш кисень відберуть. Слава Україні!».

На превеликий жаль, під час бойового завдання Олег потрапив під мінометний обстріл противника. Отримані поранення виявилися несумісними з життям. Поховання Олега Биховця відбулося 3 травня у с. Козляничі, Чернігівська область.

Ми глибоко співчуваємо родині Героя…

Вічна пам’ять і слава нашому Герою! 

Comments are closed.