Координаційна рада

Координаційна рада

Координаційна рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка – університетський орган, створений для організації та підтримки заходів, спрямованих на допомогу бійцям у зоні АТО, постраждалим та переселенцям. У першу чергу це студенти та викладачі нашого університету, які перебувають у зоні бойових дій.

Координаційна рада об’єднує зусилля всіх студентських самоврядних організацій університету, ініціює ряд проектів та акцій, які проходитимуть на всіх факультетах та інститутах, координує роботу факультетів і інститутів у цьому напрямку.

Саме так, спільними зусиллями, ми зможемо показати, що університет Шевченка не залишився осторонь ситуації в Україні, робить усе можливе задля допомоги нашим захисникам та тим, хто волею долі опинився в складному положенні у зв’язку з останніми подіями.

Координаційна рада займається створенням бази даних студентів та викладачів, збором одягу, військової форми та медикаментів, цільовою допомогою постраждалим, підтримкою сімей, члени яких перебувають у зоні АТО або вимушені переселитися, військовою та медичною підготовкою добровольців, допомогою госпіталям та лікарням, донорством, матеріальною та моральною допомогою студентам, що перевелися на навчання у КНУ ім.Т.Шевченка, звітністю по проведених проектах та перевіркою звітності факультетів\інститутів тощо.

Склад Координаційної Ради:

  • Керівник Ради – Бугров В.А., проректор з науково-педагогічної роботи
  • Заступник керівника Ради – Коновалов А.М., керівник сектору координації роботи зі студентами ЦПСВ
  • Координатор роботи Ради – Грибок О.П., методист вищої категорії сектору координації роботи зі студентами ЦПСВ
  • Представники факультетів\інститутів (заступник декана з виховної роботи та представник – організатор від студентства)

Студентська робоча група – координує, організовує та надає рекомендації щодо проведення завдань та проектів обов’язкових для виконання кожному факультету\інституту.

Координатори Студентської робочої групи:

  • Абдуллаєва Діана, студентка 1 курсу магістратури механіко-математичного факультету, тел. (063)-159-52-58, Diana8Abdullaeva@gmail.com
  • Курінна Анна, студентка 2 курсу магістратури філософського факультету, тел.(063)-177-65-18, kurinnaya.ann@gmail.com.

Список студентів представників від кожного факультету\інституту в  Координаційну раду КНУ.

Детальну інформацію про діяльність Координаційної Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка ви можете дізнатися за посиланнями у соціальних мережах: https://vk.com/knukrada та https://www.facebook.com/knukrada або #КНУКРада.

Comments are closed.