Запрошуємо на олімпіаду!

Факультет інформаційних технологій запрошує обдаровану молодь Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийняти участь у олімпіаді зі спеціальності «Управління проектами»! Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади відбудеться у понеділок, 14 березня 2016 року, в аудиторії 46  факультету (Виставковий центр, проспект Академіка Глушкова, 4-д). Початок о 15-40.

У олімпіаді можуть прийняти участь усі студенти нашого університету, які виявлять бажання інтелектуально позмагатися за честь бути кращим в управлінні проектами!

Учасники зможуть помірятися силами у розв’язанні тестових завдань у режимі комп’ютерного тестування і вирішенні відкритих креативних завдань.

Усім бажаючим прохання зареєструватися! Реєстрація триває до 15-00, 14.03.2016 р. Зареєструватися можна тут – посилання.

Троє кращих учасників першого етапу будуть нагороджені пам’ятними призами і делеговані на другий етап Всеукраїнської олімпіади з метою гідного представлення нашого університету серед усіх вузів України!

Comments are closed.