Програми «Відкритий світ» за підтримки організації Американської Ради з міжнародної освіти

З 24 лютого по 6 березня доцент кафедри кібербезпеки та захисту інформації к.фіз-мат. н., доцент Лукова-Чуйко Наталія Вікторівна, в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки організації Американські Ради з міжнародної освіти, відвідала у складі офіційної делегації Сполучені Штати Америки. Програма покликана зміцнювати співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання молодим українським науковцям та фахівцям у сфері державного управління зустрітися з американськими колегами і обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

У Вашингтоні мали зустрічі з послом США Вільямом Тейлором та послом України в США Валерієм Чалим. Під час зустрічей обговорювались питання співпраці України і США, в тому числі і військової підтримки. Особливу увагу приділили питанню реагуванню на інформаційні та кібер-загрози. Сенатори запевнили українську делегацію у подальшій підтримці України, в тому числі через продовження та збільшення програми тренувань для українських військових та надання оборонної техніки.

З тижневим візитом відвідали столицю штату Вірджинія місто Річмонд. Було проведено цілий ряд надзвичайно плідних та корисних зустрічей з  Державним Секретарем освіти Ann Holton, першою леді Вірджинії Dorothy McAuliffe, з представниками законодавчого та фінансового комітетів сенату штату, в ході яких мали змогу обговорити питання управління, фінансування та реформування системи освіти США, забезпечення доступу дітей з малозабезпечених родин  до якісної освіти, питання харчування у школах, забезпечення шкільними автобусами. Піднімались питання фінансування вищої освіти, підтримки на державному рівні пріоритетних грантових програм, підтримки молодих науковців, роль студентського самоврядування в управлінні університетами.

_DSC6196 _DSC6211 IMG_1324 IMG_1377 IMG_1389 IMG_1546 IMG_1627 IMG_1757

 

Comments are closed.