Конкурс краси «Міс ФІТу»

Конкурс краси «Міс ФІТу» святкував свій дебют 25 березня 2016 року. Найгарніші студентки боролись за корону і титул «Міс ФІТу» вперше. Це була одна з найяскравіших подій! Учасниці пройшли ряд конкурсних випробувань та дефіле. Протягом декількох місяців вони інтенсивно готувались до події: щоденні репетиції, заняття з хореографом, майстер-класи, зйомки, фотосесії та багато іншого.
Окрім традиційних «Інтелектуального конкурсу», «Конкурсу талантів» та «Дефіле в вечірніх сукнях» організатори додали виступи студентських груп, які співали популярні пісні та грали на музичних інструментах. Родзинкою вечора були комічні виступи команди КВН «Вот эти парни» та студентки геологічного факультету, які розбавили хвилюючу атмосферу своїми жартами.
Перед суддями постав важкий вибір, адже всі учасниці надзвичайно гарні та талановиті. Переможницею стала Владислава Руденко, студентка І курсу, групи КН-12, а приз глядацьких симпатій дістався студентці І курсу, групи УІБ–11  Анастасія Зінченко. Вітаємо наших красунь!

 

-WR19_Vj7LkemI9tK5FFgMJpC3vMEk_IYdFFhB3x7tSk 4eIwQ4Gsne0 Kn52mHGxDlY T-eHRtowrYc vR2a9WAMu14 tyaFcPnZJ_U

 

 

Comments are closed.