University Summer Programming School

UCC_header_2

 

 

Кафедра Програмних систем і технологій проводить у липні  другу літню школу для школярів восьмих, дев’ятих, десятих та одинадцятих класів з програмування “University Summer Programming School”. Після здачі іспиту видається Сертифікат Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Керівник – Бичков Олексій Сергійович телефон +380664305432.

Метою проведення школі є надання базових знань і поглиблених знань з програмування мовою C# і підвищення рівня знань з математики.

Слухачем літньої школи може бути школяр, який не володіє програмуванням з метою навчитись програмувати або  школяр, що має певний досвід програмування з метою поглибити свої знання. Курс Математика орієнтований на поглиблене вивчення основ математичного аналізу. За необхідністю буде сформована група покращення математичних знань.

Заняття з Програмування проводить завідувач кафедри Програмування та комп’ютерної техніки Бичков Олексій СергійовичДетальніше…

Заняття з Математики проводить доцент  кафедри Програмування та комп’ютерної техніки Супрун Ольга Миколаївна.  Детальніше…

Школа проводиться на базі Одеського державного екологічного університету (факультет комп’ютерних наук). Детальніше…

Навчання буде проводитись в першій половині дня. Після обіду культурно-спортивні заходи: теніс,  плавання, міні футбол, екскурсії.

Вартість путівки: уточнюється (орієнтовно 6200)

Кількість місць: 40 осіб.

Реєстрація закінчується 20.05.16

Comments are closed.