Керівникам ІТ компаній

Шановні керівники!

Факультет інформаційних технологій – наймолодший факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Його створено згідно з наказом ректора університету 20 листопада 2013 року. Метою створення факультету було і є створення майбутнього кадрового потенціалу України для виведення її в світові лідери в галузі інформаційних технологій.

Зараз на факультеті навчається близько 400 студентів (лише 1-2 курси). І як показує «Вступна кампанія – 2016» в цьому році студентами факультету стане ще більше 300 студентів. На нашому факультеті один з самих високих конкурсів університету. І ці показники підтверджують перспективи ФІТ в освітній діяльності.

Але ми не хочемо вчити студентів «по книгам», одним теоріям. Девіз факультету «Навчання через практику». Для цього ми хочемо залучити Вас до формування навчальних планів спеціальностей, робочих програм дисциплін, до навчання студентів. Ми хочемо це робити  спільно з Вами. І для Вас! Тому ми хочемо, щоб на нашому факультеті були Ваші представництва, Ваші лабораторії. І Ваша участь в навчальному процесі дасть змогу не тільки навчати студентів азам практичної діяльності, але й дозволить Вам відбирати вже на 2-4 курсах найкращих студентів для роботи в Вашій компанії.

Ми цього не могли Вам запропонувати раніше, бо не мали свого окремого корпусу. Завдяки зусиллям ректора університету, академіка Губерського Леоніда Васильовича постановою Кабінету Міністрів нам виділено власний корпус, який знаходиться за адресом: вул. Ванди Василевської 24. Корпус вже наш. Але поки що там тільки стіни, двері, вікна. Ми звертаємось до Вас з проханням взяти участь в облаштуванні нового корпусу факультету інформаційних технологій. Ми виділимо для представництв Ваших компаній кімнати, які Ви обладнаєте і будете використовувати як для навчання наших студентів, так і в якості представництва (філіалу) своєї компанії.

Будемо щиро вдячні Вам за будь яку допомогу факультету інформаційних технологій! Гарантую, що всю Вашу допомогу буде використано лише для навчання студентів.

 

З повагою,

Декан ФІТ                                                                                              Юрій Тесля

 

Comments are closed.