Духновська Ксенія Костянтинівна

duhnovskaАсистент кафедри прикладних інформаційних систем.

У 1992 р. закінчила механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У період з 1992 року по 2016 рік працювала в Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій і систем.

Приймала участь у:

Міжнародній програмі МОН України «Дніпро» «Розробка динамічних мультикомпартментальних моделей для прогнозу термофізіологічного стану людини у екстремальних умовах», виконаної Міжнародним науково-навчальним центром інформаційних технологій та систем НАН України та Інститутом прикладної фізіології CNRS, Страсбург, Франція, 2003 – 2004 рр.;

спільному українсько-французькому проекті «Розробка інформаційних технологій для прогнозу стану людини і забезпечення його життєдіяльності в різних температурних умовах середовища», виконаному Міжнародним науково-навчальним центром інформаційних технологій та систем НАН України та Інститутом прикладної фізіології CNRS, Страсбург, Франція, 2006 – 2007 рр.;

науковій співпраці між Міжнародним науково-навчальним центром інформаційних технологій та систем НАН України та університетом м. Мельбурн, Австралія: «Розробка захисного спорядження при роботі в екстремальних умовах середовища», 2011 – 2014 рр., 2014 – 2017 рр.

Маю 22 наукові публікації і 2 свідоцтва про реєстрацію авторських прав на програмне забезпечення.

Сферою наукових інтересів є алгоритми організації пошукового сервісу в глобальних мережах з урахуванням контенту ресурсів.

Comments are closed.