Іларіонов Олег Євгенович

%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%80%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b21Заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків. Доцент кафедри інтелектуальних та інформаційних систем, кандидат технічних наук, доцент.

Народився 24 листопада 1974 р. у м. Чернівці.

У 1998 році закінчив фізичний факультет Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Радіотехніка» і отримав кваліфікацію «радіоінженер».

У 2011 році закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем» та отримав кваліфікацію «інженер-програміст».

У 1998-2001 рр. навчався в аспірантурі при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, яку успішно закінчив у 2001 році, захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

З 2001 року по 2006 рік працював на посадах асистента та доцента на фізичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З 2006 року по 2016 рік працював на посадах доцента, завідувача кафедри, директора  Інституту інформаційних та комунікаційних технологій у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК»

Область наукових інтересів: засоби та технології розробки інформаційних систем управління технологічними процесами і об’єктами різної фізичної природи.

Є автором та співавтором більше 50 наукових та навчально-методичних праць.

З 2016 року – член Науково-методичної комісії № 8 з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

e-mail: oleg.ilarionov@knu.ua

Comments are closed.