Сорока Петро Миколайович

%d1%81%d0%be%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d0%bcДоцент кафедри інтелектуальних та інформаційних систем, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, доцент.

У 1981 році  закінчив механіко-математичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Математи­ка» і отримав кваліфікацію «математик-викладач».

У 1984-1988 рр. навчався в аспірантурі при Київському державному університеті ім. Т.Г. Шевченка, яку успішно закінчив у 1988 році, захистивши дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

З 1981 року по 1996 рік Сорока П.М. працював на посадах інженера-математика, молодшого наукового співробітника та наукового співробітника у науково-дослідних інститутах Національної академії наук України.

У 1997 році Сорока підвищував свою кваліфікацію в Об’єднаному економічному навчальному центрі (Інститут економічного розвитку при Світовому банку та Українська академія державного управління при Президентові України) при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження» за курсом «Сучасна економічна теорія». У 1998 році брав участь у семінарі «Економіка маркетингу», який проводився в Словацькому аграрному університеті (Нітра, Словаччина) разом з Корнельським університетом (Ісака, США). У 2003 році пройшов навчання на семінарі «Введение в информационно-консультационную службу», що проводився Московською сільськогосподарською академією ім. К.А. Тімірязєва, Національним аграрним університетом України та Британською Радою.

У 1995-2016 рр. викладав у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, університеті «Україна», Державній академії житлово-комунального господарства.

Область наукових інтересів: інформаційні системи і технології у менеджменті та фінансах, економічні ризики, інтелектуальний аналіз даних, аналіз інформації в неструктурованих текстах.

Сорока П.М. є автором та співавтором більше 100 наукових та навчально-методичних праць, зокрема 7 навчальних посібників з грифом МОН України.

Сорока П.М. є членом Науково-методичної комісії з менеджменту і адміністрування Міністерства освіти і науки України. Має вчені звання доцента (1997) та старшого наукового співробітника (1996).

e-mail:  p_soroka@ukr.net

Comments are closed.