Результати Третього футзального турніру на кубок декана ФІТ

В неділю 27 листопада відбувся вже традиційний футзальний турнір факультету інформаційних технологій. В цьому році в ньому взяли участь команди представники шести кафедр факультету, збірна викладачів та випускників ФІТ та збірна школярів Українського фізико – математичного ліцею. Команди були розбиті на дві підгрупи по 4 команди.

По результатам групового етапу хотілося б відмітити збірну УФМЛ з групи А, яка була дуже близька до того, щоб в дебютному кубку вибити з турніру діючих володарів трофею Збірну викладачів та випускників ФІТ, виграючи по ходу матчу в них з рахунком 4:1. Але в другому таймі школярі не втримали перевагу і завершили матч внічию, яка залишила їх поза півфіналом змагань.

Також блискуче проявила себе збірна кафедри інтелектуальних та інформаційних систем, яка з кожним турніром демонструє все якіснішу гру і має всі шанси поборотися за кубок в наступному році. Особливо приємно було спостерігати як ними з рахунком 4:0 була обіграна збірна кафедри програмних систем і технологій, яка, маючи великий потенціал, не змогла зібрати хоча б 5 гравців для участі в турнірі.

Результати групового етапу :

football_results1

В першому півфіналі зустрілися минулорічні фіналісти турніру збірні викладачів та випускників ФІТ та кафедри кібербезпеки та захисту інформації. В першому таймі шанси мали обидві команди, але скористалася ними студенти і рахунок став 0:1.В другому таймі викладачі намагалися відігратися, але минулорічного дива не сталося, а другий гол студентів дав всім зрозуміти, що гегемонія викладачів на турнірі закінчилася. Остаточний рахунок 0:2 на користь кафедри кібербезпеки та захисту інформації.

В другому півфіналі зустрілися збірні кафедри технологій управління та кафедри інтелектуальних та інформаційних систем. Суперники були достойні один одного і невелику перевагу в грі магістрів повністю нівелювала блискуча гра воротаря кафедри інтелектуальних та інформаційних систем Бреуса Єгора, який на думку багатьох вболівальників був кращим гравцем цьогорічного змагання. Але під кінець матчу, коли всім здавалося, що відбудетеся серія післяматчевих пенальті Дмитро Артюх забив фантастичний гол фактично забравши собі цим ударом звання кращого гравця кубку декана ФІТ. Остаточний рахунок 1:0 на користь збірної кафедри технологій управління.

У втішному фіналі викладачі на досвіді дуже прагматично обіграли збірну інтелектуальних та інформаційних систем. Але б хотілося відзначити команду студентів, яка, можливо, була варта фіналу. Фінальний рахунок 1:0 на користь збірної викладачів та випускників ФІТ.

Ну і в фінальній грі цього турніру зійшлися дві кращі команди змагань: збірні кафедри технологій управління та кафедри кібербезпеки та захисту інформації. Перший тайм відбувся в досить рівній грі. Збірна кібербезпеки володіла ініціативою, але магістри небезпечно атакували. І на початку другого тайму така гра майже принесла успіх магістрам, але м’яч, вдарившись в штангу з внутрішньої сторони воріт, вискочив в поле. Останні хвилини була гра нервів і сили волі, обох команд, так як це був вже 5 матч на турнірі. Магістри фактично забули про контратаки і зосередилися на захисті власних воріт. Мабуть вони намагалися дотягнути матч до післяматчевих пенальті і повторити минулорічний успіх збірної викладачів. Але в Дениса Третяка були інші плани, і за три хвилини до фінального свистка він відкрив рахунок в матчі. Магістри спробували відігратися, але гол Артура Барліта поставив остаточну крапку. Фінальний рахунок 0:2 на користь збірної кібербезпеки та захисту інформації.

По результатам турніру декан ФІТ Тесля Ю.М. вручив персональні нагороди:

Кращий гравець турніру – Артюх Дмитро (збірна кафедри технологій управління);

Кращий бомбардир турніру з 10 голами – Дженджеро Дмитро (Збірна кафедри кібербезпеки та захисту інформації);

Кращий захисник турніру – Третяк Денис (Збірна кафедри кібербезпеки та захисту інформації);

Кращий воротар турніру – Холодулькін Г. (Збірна українського фізико-математичного ліцею).

img_2812 img_2824 img_2834-1 15240301_1149752458473206_178597133_n

15300537_1149753891806396_2097091425_n

Comments are closed.