ІІ-й етап олімпіади з дисципліни “Програмування й управління ІТ проектами” (Internet олімпіада)

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 15 по 17 травня 2017 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада).

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада) проводиться у два тури:

1) дистанційний – у формі дистанційного «виконання завдань олімпіади»; 2) фінальний – у формі очного «виконання завдань олімпіади» (Internet олімпіада).

Конкурсні завдання охоплюють програму дисципліни «Програмування й управління IT проектами».

До участі у II етапі Олімпіади запрошуються переможці I-го етапу олімпіади, які навчаються у ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Для цього просимо надіслати анкету учасника ІІ етапу олімпіади з обов’язковим підписом голови оргкомітету і печаткою вузу у pdf форматі (додаток 1) до 10 березня 2017 року на електронну пошту it.olimp.ukraine@gmail.com та на поштову адресу оргкомітету: 04116, м. Київ, вул. Ванди Василевської, 24, Київський національний університет імені Тараса Шевченка факультет інформаційних технологій оргкомітет олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами»(Internet олімпіада).

Максимальна кількість учасників від кожного ВНЗ складає п’ять осіб.

Анкети, надіслані пізніше 10 березня 2017 року, Оргкомітетом розглядатись не будуть.

Регламент проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н.р.  з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet олімпіада):

15 травня 2017 року – з 9.00 до 9.30 – реєстрація учасників й проведення дистанційного туру. До початку реєстрації учасники олімпіади отримають лист-повідомлення з посиланням на веб-сторіку олімпіади.

15 травня 2017 р. – 3 10-00 до 18-00  проведення дистанційного туру олімпіади.

16 травня підтвердження учасниками олімпіади кваліфікації (дистанційне співбесіда із журі).   

17 травня 2017 р. – оголошення переможців та  закриття Олімпіади.

Більш детально умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладені на сайті олімпіади факультету інформаційних технологій: www.olimp.univ.kiev.ua

Довідки за телефоном:  (066) 430-5432

Бичков Олексій Сергійович.

 

Comments are closed.