Міс факультету інформаційних технологій 2017

Побутує думка, що поняття «краси» і «розуму» в одній дівчині одночасно не уживаються. Не рідко можна й почути, що нібито на технічних факультетах дівчат важко відрізнити від хлопців. 31-го березня в актовій залі Інституту післядипломної освіти чарівні учасниці конкурсу «Міс ФІТ 2017» доводили, що обидва твердження – лише вигадки злих язиків.

3stuBzMCbsw (1)

Уже з першого виходу конкурсантки дали зрозуміти, що вагомих аргументів на захист прав дівчат у сфері ІТ у них буде багато. Знайомство із шістьма претендентками на звання «Міс ФІТу» пройшло під запальні ритми музики, ефект від якої вони посилили не менш енергійним танцем.

А поки дівчата готувалися до конкурсу талантів, на розсуд журі були представлені результати їхніх фотосесій. Судячи з реакції зали, кожна з конкурсанток наступного дня спокійно могла б надсилати свою заявку до кращих модельних агенцій країни.

Та не красою єдиною! На конкурсі талантів навіть скептичному глядачеві не було до чого присікатися, адже дівчата представили все: від співів і танців до гумористичних сценок.

Учасниця №1, Ксенія Стрюкова, допомогла поринути в атмосферу відомого «Ла-Ла Ленда» навіть тим, хто на прем’єру цього фільму так і не дійшов. Після виконання нею чарівної «City of Stars» уся прекрасна половина зали чекала на появу Раяна Гослінга, але до Ксенії в танці приєднався не менш симпатичний партнер.

З Лос-Анджелеса публіку плавно перенесли на вулиці квітучого Парижа, де друга конкурсантка, Яна Горкун, виконувала зі своїм партнером чуттєвий вальс під казкові мелодії.

Третя учасниця, Людмила Кравченко, вирішила не обмежуватися демонстрацією лише одного таланту. Після того, як інтерес публіки був підігрітий її майстерним виконанням фортепіанної партії і коротким відео з життя, глядачів перекинули прямісінько на вулиці Риму Троєщини. Без популярної нині пісні не обійшлося й тут, але після неї між Людмилою і публікою таки розтанув лід.

Наступний квиток для глядачів був до Юрмали. Тут, на фестивалі гумору, конкурсантка №4, Юлія Бондар, наочно дала зрозуміти, наскільки по-різному чоловіки й жінки сприймають інформацію.

П’ята учасниця, Олена Пасячнік, знайомила публіку з модним домом «Обувь от Ленки». Хотілося б сказати, що це відбувалось на тижні високої моди в Мілані, але реклама її бренду на колонах Червоного корпусу і моделі з іменами «Зінаїда Миколаївна» і «Клавдія Семенівна» наводять на думку, що щось тут не так…

І наостанок конкурсантка №6, Анастасія Скворцова, зачитала глядачам проникливий вірш, а після цього запросила їх на шоу «Танцюють всі!» Варто зазначити, що публіка одностайно сказала Анастасії «Так».

Окрім учасниць, своїми виступами публіку радували також: Переможниця «Голосу КНУ 2016» Вікторія Литвинчук, Володарі кубку світу та майстри спорту з акробатики Валерія та Владислав, Резиденти COMEDY PENTRY Stand Up Club «Club» Володимир Олійник та Валерій Рачинський, Містер ФІТу-2016 Андрій Котляренко.

Інтелектуальний конкурс проходив не в тому форматі, у якому його звикли бачити. Замість хитромудрих розмов про вічне й незбагненне, конкурсантки мали зімпровізувати та відповісти на різні питання: від «Як би Ви пояснили гуманітаріям, що таке ІТ?» до «Що б Ви спитали в інопланетян, зустрівши їх?»

Фінальний вихід учасниць змусив глядачів прикривати очі долонями, аби не зіпсувати зір мерехтінням блискіток і різноманіттям кольорів на вечірніх сукнях. Після дефіле журі були готові оголосити результати (після того, як трохи потягнуть інтригу, звичайно). Отож, відтепер на факультеті інформаційних технологій будуть навчатися: «Міс Чарівність» ‒ Анастасія Скворцова, «Міс Витонченість» – Юлія Бондар, «Міс Креативність» – Яна Горкун, «Міс Романтичність» – Людмила Кравченко, «Міс Глядацьких симпатій» та «Віце-міс ФІТу 2017» – Олена Пасячнік, «Міс ФІТу 2017» – Ксенія Стрюкова.

Як точно зазначив проректор з науково-педагогічної роботи, а також член журі конкурсу, В’ячеслав Вікторович Шамрай: «Міс ФІТу звучить майже так, як Міс світу». Отож, привітаємо нову Міс ФІТу (а може в майбутньому – хтозна? – Міс світу) Ксенію Стрюкову і подякуємо організаторам за незабутнє свято весни!

Детальніше за посиланням

Comments are closed.