Запрошуємо на навчання абітурієнтів на нову спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології»

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КИЇВСЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ  ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Запрошує на навчання абітурієнтів на нову спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології» в рамках цієї спеціальності Одні з перших започатковуємо нову освітню програму: «Програмні технології інтернет речей». (Завантажити презентацію)

Інтернет речей — це мережа, що складається із взаємозв’язаних фізичних об’єктів, речей або пристроїв, які мають вбудовані сенсори, а також програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати передачу і обмін даними між фізичним світом і комп’ютерними системами.

IoT_cityScape_Wallpaper

Тренд інтернету речей зараз набирає все більшої популярності. Найчастіше поняття інтернету речей нерозривно пов’язано з чимось розумним: розумні будинки, розумний транспорт, розумні підприємства…

Загалом, історію інтернету можна розділити на 4-5 етапи, зараз ми знаходимося в епоху Інтернету речей (Internet of things). Коротко його можна описати так: збільшення кількості пристроїв, які з’єднано не тільки з користувачами, але й один з одним, для вирішення спільної задачі або задач пов’язаних між собою.

IoT-sch

Фахівець у галузі інтернету речей  – вміє поєднувати апаратну та програмну частину за допомогою інтернет сервісів.

З кожним роком потреба у фахівцях сфери ІоТ  стрімко зростає. Такий спеціаліст, залежно від рівня компетенції, на ринку праці отримує заробітну плату у розмірі від 18 000 грн до 70 000 грн. і навіть  більше.

Під час навчання на освітній програмі  «Програмні технології інтернет речей» ви будете вивчати наступні фахові дисципліни: Побудова систем інтернет речей; Сучасні інтернет технології; Технології безпровідних мереж; Хмарні технології; Системи зв’язку з рухомими об’єктами; Програмування мікроконтролерів; Захист інформації в системах інтернет речей та інші.

Internet of Things (IOT) concept with hand holding modern white and silver smart phone. Connected devices in the cloud as technology background

Internet of Things (IOT) concept with hand holding modern white and silver smart phone. Connected devices in the cloud as technology background

зп_іот

Вас будуть навчати фахівці, які мають практичний досвід у створенні різноманітних ІоТ рішень.

Випускники Нашого факультету за освітньою програмою «Програмні технології інтернет речей» вмітимуть:

– Створювати інтелектуальні об’єкти.
– Об’єднувати інтелектуальні об’єкти між собою та реалізовувати між ними обмін інформацією.
– Реалізовувати взаємодію інтелектуальних об’єктів з навколишнім середовищем та людьми.
– Реалізовувати захист інформації в системах інтернет речей.
– Реалізовувати системи зв’язку з рухомими об’єктами.
– Програмування мікроконтролерів.
– Розробка Веб-сервісів для контролю віддалених об’єктів та виведення інфографічних звітів для користувачів систем інтернет речей, з використанням хмарних технологій.

Після успішного закінчення нашого факультету, Ви станете фахівцем ІоТ, і зможете працювати не тільки в ІТ компаніях, а і в різних за спрямованістю сферах, де необхідно об’єднати інформаційні системи та об’єкти управління між собою, для отримання оперативних результатів.

Beecham-Research-Infographic

Як бачать цю спеціальність провідні світові корпорації:

Intel 

IBM

Comments are closed.