Списки груп та студкуратори

Ви так довго на це чекали, і — о! — що тут у нас? СПИСКИ ГРУП!

🎊 http://telegra.ph/Spiski-grup-1-kursu-F%D0%86Tu-2017-08-24  Або http://fit.univ.kiev.ua/for-students/list-of-groups 🎊

Оскільки Україна йде в Європу, Студпарламент ФІТу теж намагається слідувати деяким західним традиціям. На черговому мозковому штурмі було підняте питання про те, як би цікаво назвати першокурсників, або “фрешменів”, як то кажуть “там”. Просто фрешмени — надто банально, фрешами їх і так називають багато де, пінгвіни — життєво, але навіть образливо якось, а от пікселі… Будь-яка цифрова картинка складається із пікселів. Тому час і вам, любі пікселі, згрупувавшись, створити щось незабутнє.

У цьому вам допоможуть експерти з комп’ютерної графіки в області першокурсників, а саме:

🐥ПТІР-11 | Олеся Бєлозьорова, Євгеній Готовщиков
Удень посміхається викладачам і весело проводить час із одногрупниками, уночі виставляє кіоски, а потім каже, що гроші взяла у спонсорів. Вашій увазі — студкуратор і паралельно Голова фінансового департаменту СПФІТ.
Олеся в ТГ 🔸 t.me/olesyabel

В усіх було таке, що їдеш у метро і думаєш: “А хто озвучував оце “Обережно, двері зачиняються?”” У вас буде шанс познайомитись із голосом закулісся ФІТу (а за сумісництвом — Капітаном Тором і ще героєм багатьох сценок).
Євгеній у ТГ🔸 t.me/JesusChrlst

Чат групи 🔸https://t.me/ptir126

🐥КБ-11 | Людмила Кравченко
Найдобріша людина на ФІТі — Голова департаменту доброчинної діяльності та волонтерства СПФІТ, — яка на Міс ФІТу в компанію своїх танцюристів покликала типових жителів Трої чи Борщаги. Про цей цікавий мікс вона розкаже вам сама.
Чат групи 🔸 t.me/kbfit11
Людмила в ТГ 🔸t.me/lkravchenko

🐥КБ-12 | Любов Власенко
Це Любов, і вона любить владу. Цю фразу знають усі, тепер будете й ви. Управлінець інформаційною безпекою і просто кучеряве коханнячко.
Чат групи 🔸 t.me/kfit12
Любов у ТГ 🔸t.me/fkdmnd

🐥ПП-11 | Тамара Копчик
Знайде відповідь на будь-яке питання, навіть про ціну на херсонські томати в найближчому Новусі, що вже казати про питання стосовно навчання. У вільний від пошуку істини час тестує на першокурсниках нові нормативи.
Чат групи 🔸 t.me/ppknu_11
Тамара в ТГ🔸 t.me/kpchk

🐥ПП-12 | Ксенія Стрюкова
Ви колись мріяли, щоб ранкову каву вам заварювала Міс Світу? Ранкову каву не обіцяємо, бо це не входить в обов’язки студкуратора, а от Міс просто перед вами. Факультету, щоправда.
Чат групи 🔸 t.me/pp_12
Ксенія в ТГ 🔸 t.me/Xena_S

🐥КН-11 | Станіслав Сочинський
Студкуратор зі стажем і найстарша людина серед усієї цьогорічної компанії студкураторів. Найстарший — не означає не актуальний, найстарший — значить наймудріший і найдосвідченіший. Бачив падіння Риму і будівництво Москви. А взагалі-то, просто четвертокурсник.
Чат групи🔸 t.me/kn11fit
Станіслав у ТГ🔸 t.me/ssochyns

🐥КН-12 | Катерина Кубрак
Людина, яка може й не бути у визначеному місці у визначений час, але точно знатиме, що там відбувалось. Голова інформаційного департаменту СПФІТ (і СПУ), або Кардинал невидимого фронту. За студаком КНщик.
Чат групи 🔸t.me/kn12fit
Катерина в ТГ🔸 t.me/kkbrk

🐥МІТ-11 | Валерія Бачинська
Кошн, зе дорз.. тобто, кошн, ваш студкуратор може виявитись меншим за вас! Молода, а отже енергійна, творча, а отже ідейна, до того ж — представник першого набору МІТ. Знає все про ноти і вашу кафедру.
Чат групи🔸 https://t.me/mimimit
Валерія в ТГ🔸 t.me/imlerka

🐥ІПЗ-11, ІПЗ-12, ІПЗ-13 | Ігор Ігнатьєв, Анастасія Мороз
Якщо ви раптом хотіли вступити на філологію, та побоялись складати історію, ваш студкуратор це виправить. За розмовами під каву окрім історії розповість також, як відрізнити вупсеня від пупсеня і пояснить складний мем.
Ігор у ТГ🔸 t.me/CakeTheCat

Опустіть очі на плакат під постом. Шедевр, правда? Можете погортати сторінку https://www.facebook.com/fit.sp.vanda/ і помилуватись іншими плакатами, а після того натисніть на нік Насті в ТГ і виразіть свій захват. Автор усіх плакатів і секретар СПФІТ, представник останнього покоління Програмної інженерії.
Анастасія в ТГ🔸 t.me/auxiliatrixe

Чати груп🔸 https://t.me/ipz_11https://t.me/ipz_12https://t.me/ipz_13профком

Comments are closed.