ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!

Вітаю Вас з Новим 2018 роком! ДЯКУЮ Вам за Вашу колосальну працю, яка направлена на створення сучасної, перспективної, професійної, позитивної частинки нашого суспільства, нашої країни – ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Популярність нашого університету, його рівень, сформований десятками поколінь вчених примушує і нас відповідати славному імені КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, рухатись вперед, досягати вершин в освітній і науковій діяльності, бути зразком по організації роботи, по впровадженню нових форм і методів навчання, наукових досліджень, по взаємодії з виробничими компаніями.

Мені знову приємно відмітити той факт, що нашому факультету лише 4 роки, але ми вже маємо свій навчальний корпус і майже 1000 студентів, аспірантів, докторантів. У нас працює майже 130 співробітників. Залишається лише згадувати, що в переддень 2014 року на факультеті було лише 8 працівників…

Основна цінність факультету – наші студенти. Вони обрали нас. Не забуваймо про це! І вони чекають від нас того, що ми обіцяли у співдружності з ІТ компаніями зробити їх професіоналами в сфері ІТ, адже ми вчимо і будемо вчити студентів через практику та співробітництво з ІТ компаніями.

За минулий рік підписано безліч договорів, як з зарубіжними, так і з вітчизняними компаніями. Наші студенти вчать японську мову по ініціативі японських компаній, навчаються в рамках академічної мобільності, працюють у вітчизняних компаніях.

Ми не тільки гарно працюємо, але і вміємо відпочивати. Корпоративи, які ми організували і провели є зразком для інших факультетів та гарним підґрунтям для об’єднання нас усіх в єдиний колектив, в якому ми всі взаємодіємо тільки несиловим чином і на користь один одному.

Наші успіхи – відомі та зрозумілі. Студенти стали призерами та переможцями багатьох олімпіад і конкурсів. По кількості заяв на вступ ми є лідерами серед усіх природничих факультетів і лише трішки програємо міжнародникам, філологам, економістам. У нас дуже високий прохідний бал. До нас поступило контрактників більше, ніж на всі природничі факультети разом взяті.

Ми – самий молодий колектив університету. Приємно відзначити, що колектив поповнюється новими здібними викладачами – докторами і кандидатами наук, і не тільки… Завдяки нашим співробітницям з’явились на світ маленькі майбутні студенти і студентки нашого факультету. Це теж частина життя нашого факультету.

Знову констатую, що перед нами, як завжди, в Новому році стоять серйозні завдання. У нас буде перший випуск бакалаврів і треба провести його на рівні, який відповідає лідерським позиціям нашого факультету. Ми починаємо експеримент по впровадженню електронного навчання. І це вже не просто відеолекції, які ми готуємо з першого дня існування факультету, а нова форма проведення освітньої діяльності.

Перепрошую, але знову хочу звернути увагу на саме головне: виконуючи ці завдання, бажаю, аби Ви отримували тільки позитивні емоції від результату, від взаємодії один з одним, від розуміння того, що, реалізуючи наш девіз «Навчання через практику», Ви створюєте новий сучасний факультет, на якому ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців, які будуть не тільки працювати, але й отримувати гарну зарплату, будувати кар’єру та з вдячністю згадувати всіх нас.

Корпоративи, дружні стосунки (в не залежності від посад) залишаються пріоритетом в житті факультету інформаційних технологій. Отримувати позитив від роботи – значить бути щасливим. Саме тому я Вам бажаю:

 Бути позитивними!

Бути дружніми!

Бути ЩАСЛИВИМИ!!!

З Новим Роком ФІТ!!!


Життям заполонивши рік,

Ми свято мудрістю стрічаєм.
Узрівши час за виднокраєм
Із сумом прибавляєм вік?!

В законах нашого буття
Ми наперед події мітим.
І в новий рік шляхом відкритим,
Ми направляєм лет життя.

А випадковості резон,
Надавши шанс в життєвім злеті,
Нас захопив на факультеті,
В добра і радості полон.

Себе знайшовши у труді
Вперед ідемо рідним краєм.
Навчанням молодість вітаєм
Вкраїну вводячи в ІТ.

В рік вісімнадцятий – політ
Несе для нас нову надію.
Та кожен має давню мрію
Вернутись в вісімнадцять літ.

Щоб не робити помилок,
Яких у долі вистачало.
Щоб творчість сонце осіяло.
Щоб у знаннях сягти зірок.

Не повернутись нам назад…
Ми досягли все те, що маєм!
І не забудем, те що знаєм.
І хочемо в житті засад:

Зарплати, слави і добра,
Здоров’я, дружби і кохання,
В верхах кар’єрного зростання,
А від колег – душі тепла.

І з цим майбутнє сотворім.
Та підкоривши долю злету,
Щоб ФІТ сіяв на всю планету,
Його над світом вознесім!

Ваш декан

Comments are closed