ДОРОГІ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!

Від імені всіх співробітників факультету інформаційних технологій вітаю Вас з Новим 2018 роком! ДЯКУЮ Вам за те, що обрали наш факультет. ДЯКУЮ Вам за те, що своїми успіхами, своїм старанням, своєю любов’ю до факультету Ви робите його дуже популярним на теренах України і, навіть, за кордоном. Ваші успіхи – відомі та зрозумілі. Ви вже були призерами і переможцями багатьох олімпіад і конкурсів. Ви обрали нас, і Ви відповідаєте славному імені КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

Ми працюємо із зарубіжними та вітчизняними ІТ компаніями, ми впроваджуємо нові форми організації навчального процесу, ми пропагуємо дружню атмосферу на факультеті, і все для того, щоб існувала єдина команда – команда викладачів і студентів, яка створює майбутній кадровий потенціал України в сфері ІТ. Ми повинні Вас вчити, вчимо і будемо вчити через практику та співробітництво з ІТ компаніями.

Ми – самий молодий колектив університету. Приємно відзначити, що колектив поповнюється новими здібними викладачами: докторами та кандидатами наук.

Перед Вами в Новому році стоять серйозні завдання. Вчитись, працювати, піднімати свій особистий рейтинг, рухатись вперед до вершин професіоналізму.

В цьому році буде перший випуск бакалаврів. І мені хочеться побажати Вам успіхів в навчанні та роботі, щоб Ваше життя на нашому факультеті супроводжувалось позитивними несиловими взаємодіями при зустрічі з товаришами, при вирішенні різноманітних задач, і нарешті, при взаємодії з викладачами.

Бажаю, аби наступний рік став для Вас позитивним у всіх відношеннях, щоб Ви стали ще професійнішими, перспективнішими, добрішими та щасливішими! А ми все зробимо для того, щоб, реалізуючи наш девіз «Навчання через практику», створити новий сучасний факультет, на якому ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців, які будуть сумлінно працювати, отримувати гідну зарплату, будувати кар’єру і з вдячністю згадувати всіх нас.

Від імені працівників ФІТ,

 Ваш декан Ю.Тесля

Comments are closed