Цеппелін Україна ТОВ

logo_catТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» – ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar ®. Ми є частиною великої міжнародної мережі компаній, яка займається поставками промислової, сільськогосподарської та будівельної спецтехніки. Zeppelin GmbH – німецький промисловий концерн, представлений в 20-ти країнах по всьому світу в сфері дилерства та виробництва.

Пропонована нашою компанією широка номенклатура продукції допомагає клієнтам вирішувати завдання будь-якої складності – від земляних робіт до електропостачання збудованого об’єкта. Поряд з спецтехнікою Cat®, застосовуваної в будівництві, гірничій, нафтогазової та лісозаготівельної промисловості, ми пропонуємо широкий асортимент дизельних і газових двигунів, систем і генераторів Cat і MAK.
Штаб-квартира компанії знаходиться в Києві, ми активно розвиваємо торгові представництва по всій країні. Відкрито 6 філій, створена мережа сервісних центрів, пунктів торгівлі запасними частинами, а також навчальний центр. За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання сервіс-інженерів у власному навчальному центрі, а також в компаніях-постачальниках обладнання.

Всі наші зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Ми поставляємо передові технології і пропонуємо кращий сервіс для їх обслуговування, тим самим ми сприяємо зростанню ефективності і зміцненню бізнесу наших партнерів. Ми – партнери наших клієнтів. Для нас це означає:

  • пропонувати широкий спектр продукції та послуг;
  • надавати повну інформацію про економічну ефективність і технічні параметри застосування придбаної спецтехніки;
  • застосовувати індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань співпраці з кожним клієнтом;
  • знаходитися на зв’язку 24 години на добу.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

26 листопада 1998 — розпочала свою діяльність ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» як незалежна структура, ексклюзивний офіційний дилер компанії Caterpillar.

1998 р. — компанія розширює свій бізнес і відкриває новий напрямок – продаж силових установок та суднових двигунів, де компанія представляє продукцію таких світових брендів Olympian, Сaterpillar.

2002 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Сlaas на території південного узбережжя України.

2005 р. — Цеппелін Україна стає офіційним ексклюзивним дилером компанії Bourgault.

2005 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Gregoire Besson.

2006 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Terex O & K.

2007 р. — був відкритий власний навчальний центр, де фахівці компанії та працівники сервісних центрів щорічно проходять курси підвищення кваліфікації.

2010 р. — Цеппелін Україна стає офіційним дилером компанії Berthoud.

2011 р. — Цеппелін Україна була визнана дилером компанії Caterpillar бронзового рівня.

2012 р. — Цеппелін Україна є дилером «Shandong SEM Machinery Co.» – Торгова марка SEM.

2012 р. — старт продажів на території України гідравлічних екскаваторів з прямою лопатою Caterpillar 6060 AC FS. Висота машини з максимально піднятим ковшем дорівнює п’ятому поверху житлового будинку.

2012 р – Цеппелін Україна стає офіційним дилером AGCO і пропонує техніку Challenger, Fendt, Massey Ferguson

2013 р – Відкриття унікального в Україні Центру з ремонту та обслуговування великих вузлів і агрегатів Caterpillar (CRC – Component Rebuild Center) на Єристівському ГЗК.

 

www.zeppelin.ua

Comments are closed.