Морозов Віктор Володимирович

Морозов Віктор Володиморович

Морозов Віктор Володимирович

Професор, кандидат технічних наук, завідувач кафедри технологій управління факультету інформаційних технологій КНУ.

Народився 7 грудня 1960 року у м. Житомир, Житомирської області. У 1983 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут (КІБІ), за спеціальністю автоматизовані системи управління та отримав кваліфікацію інженер-системотехнік. Після закінчення вузу працював асистентом кафедри автоматизованих систем управління КІБІ. Виконував роботи з розробки автоматизованої системи управління будівництвом Південно-Української АЕС. У 1987 році захистив дисертацію кандидата технічних наук зі спеціальності 05.13.06 – автоматизовані системи управління. Тема дисертації «Автоматизоване формування моделей об’єктів та процесів управління енергетичним будівництвом».

У 1990 присвоєно вчене звання доцента кафедри систем автоматизації проектування та управління Київського державного технічного університету будівництва і архітектури (КДТУБА). З 1993 по 2000 роки був виконавчим директором Української асоціації управління проектами, де виконувались проекти для Об’єкта «Укриття» Чорнобильської АЕС, національні проекти для  Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього середовища та Міністерства освіти і науки України, для багатьох корпорацій та холдингів України. Загальна кількість великих проектів – більше 30. З 2000 по 2010 роки очолював підрозділи закупівель в міжнародних проектах МБРР в Україні.

З 2007 по 2014 роки був завідувачем кафедри технологій управління Університету економіки та права «КРОК», яка згодом була переіменована в кафедру бізнес адміністрування та управління проектами. З 2011 по 2014 роки був деканом бізнес-школи цього ж університету. Напрямки наукових досліджень: управління персоналом проектів, управління закупівлями у проектах, інформаційні технології управління проектами, сучасні методології управління ІТ-проектами.

Організував та провів першу та другу Всеукраїнські студентські олімпіади з магістерської спеціальності «Управління проектами».

Один з авторів Галузевого стандарту вищої освіти України з підготовки магістрів за спеціальністю специфічних категорій «Управління проектами», кваліфікація «Керівник проектів та програм».

У липні 2011 року присвоєно вчене звання професора кафедри технологій управління.

Нагороджений відзнакою Міністерства освіти і науки України «За наукові досягнення».

Радник заступників міністрів з питань управління проектами та міжнародних закупівель Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства охорони навколишнього середовища та Міністерства освіти і науки України.

Сертифікований професійний проектний менеджер, рівень “С” IPMA – Міжнародної асоціації управління проектами.

Підготовив трьох кандидатів наук. Опублікував більше 150 наукових робіт з управління проектами. Автор чисельних монографій, навчальних посібників та підручників з управління проектами.

Comments are closed.