Тесля Юрій Миколайович

тесля юрій миколаєвич

teslia.kyiv.ua

Тесля Юрій Миколайович, декан факультету інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, сертифікований проектний менеджер рівня «А» Міжнародної асоціації управління проектами (IPMA).

Працював в управлінні будівництва Південно-Української АЕС, Черкаському державному технологічному університеті, Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, Київському національному університеті будівництва і архітектури.

У студентські роки переможець республіканської та всесоюзної олімпіад з програмування. Очолював розробку та впровадження систем управління проектами: управління будівництвом Південно-Української АЕС, Державна податкова адміністрація України, ТОВ «Карбон», ТОВ «ICD Investments», ТОВ «Бізнес-Нерухомість». Пройшов підготовку по професійному проектному менеджменту в Інституті економічного розвитку Всесвітнього Банку (США).

Кандидатська та докторська дисертації присвячені розробці інформаційних систем та технологій управління складними народногосподарськими проектами. Автор «Теорії несилової взаємодії» та більше 200 наукових праць. Підготував 2 докторів та більше 20 кандидатів наук.

Першим ввів поняття та розробив теоретичні основи матричних інформаційних технологій, які з успіхом застосовуються в вітчизняній та міжнародній практиці управління підприємствами/проектами.

teslia.kyiv.ua
тел./факс: +380 44 4814507
email:  teslyas@ukr.net
вул. Богдана Гаврилишина, 24, кімн. 301
04116, Київ, Україна

Comments are closed.