Привітання

М О Л О Д Ц І ! ! !

На цьому тижні ми всі були приємно здивовані облаштуванням 3-го поверху нашого корпусу. На стінах коридору з’явились високохудожні фотокартини, прекрасно оформлені, в гарних рамках. Ми маємо можливість полюбуватись пейзажами, незвичними зображеннями людей, віртуальним простором, абстрактним представленням дійсності. Все це надзвичайно красиво! І все це відповідає принципам нашого факультету – тільки позитивні несилові взаємодії, які несуть радість в життя. Але ці фотороботи не з’явились самі по собі, і ніхто їх нам не придбав. Це результат праці співробітників нашого факультету, яким я хочу висловити щиру ПОДЯКУ, за їх талант, за їх любов до нашого факультету, за особистий час, який вони витратили на те, щоб зробити його трішки кращим.

В першу чергу я вдячний асистенту кафедри інтелектуальних та інформаційних систем, нашому прекрасному художнику, талановитому фотографу Василевській Олександрі Петрівні, яка є автором цих робіт! Яка знайшла спонсорів для друкування фотокартин. Допомогала Василевській О. П. доцент кафедри інтелектуальних та інформаційних систем Тмєнова Наталія Пилипівна. Дякую, Наталіє Пилипівно! Дякую і доценту кафедри технологій управління Хлевній Юлії Леонідівні, яка була ініціатором цього проекту, господарським оком оцінивши, що в нашому домі чогось не вистачає! Велику роботу по виготовленню рамок та облаштуванню корпусу провели столяр факультету Кондратюк Сергій Петрович та електрик Левенчук Олександр Борисович. А керував цим проектом заступник декана Чайка Петро Миколайович. Їхня праця додала картинам ще більшого шарму!

ВЕЛИКЕ СПАСИБІ всім учасникам цього проекту!!! Завдяки Вашій увазі, Вашій любові до факультету, Вашій праці і творчому таланту наш дім став більш затишним і красивим!

Ваш Ю. Тесля

 

 

Comments are closed.