Україно-Китайська міжнародна конференція талантів

Участь науковців факультету інформаційних технологій
Київського національного університету імені Тараса Шевченко
в Україно-Китайській міжнародній конференції талантів

В лютому 2018 року в Китайській народній республіці (КНР) проводився перший етап наукового конкурсу «Thousand Plan»  на який було відправлено 7 наукових проектів науковців факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченко. В результаті відбору з семи проектів, п’ятьох наукових керівників було запрошено до Китаю з 28.03.2018 по 03.04.2018 р.  для представлення своїх проектів на міжнародній конференції талантів. З України в конференції прийняло участь 24 науковці. Також в рамках візиту учасникам була надана можливість поспілкуватись з підприємцями та керівниками заводів КНР для обговорення майбутніх наукових проектів.

23 45

Київським національним університетом імені Тараса Шевченка  було запропоновано 5 проектів, які представляли:

 • доктор технічних наук, професор, Білощицький Андрій Олександрович, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій і професора кафедри технологій управління, з доповіддю «Моніторинг та управління рухомими об’єктами. Технології Internet of Things»;
 • доктор технічних наук, професор, Снитюк Віталій Євгенович завідувач кафедри інтелектуальних та інформаційних систем з доповіддю «Інтелектуальна технологія прийняття рішень, з метою мінімізації наслідків техногенних та природних катастроф та аварій. Автоматизовані системи пожежогасіння для промислових і цивільних будинків»;
 • кандидат технічних наук, професор, Морозов Віктор Володимирович завідувач кафедри технологій управління, з доповіддю «Створення можливостей для ефективного управління інвестиційними проектами. Модернізація підприємств на основі впровадження нових технологій управління»;
 • кандидат технічних наук, доцент, Бичков Олексій Сергійович завідувач кафедри програмних систем і технологій, з доповіддю «Розробка автоматизованої системи контролю та діагностики опорно-рухової системи людини»;

та

 • кандидат технічних наук, доцент, Єгорченков Олексій Володимирович доцент кафедри геоінформатики ННІ «Інститут геології», з доповіддю «Рефлекторна система управління голосу. PRP-система (Project Resource Planning)».

 10 кращих наукових пропозицій для співпраці були відзначені сертифікатами учасників міжнародної конференції. Від нашого університету відзначили двох науковців: доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри інтелектуальних та інформаційних систем Снитюка Віталія Євгеновича та кандидата технічних наук, доцента, завідувача кафедри програмних систем і технологій Бичкова Олексія Сергійовича.

6 7

Спільно з науковцями факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка були представлені 19 наукових досліджень від Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Зокрема:

Наукова школа професора Блінцова Володимира Степановича «Підводна техніка і технології» представляли в КНР:

 • д.т.н. Блінцов Олександр Володимирович. Тема доповіді-пропозиції «Розробка системи керування багатоцільовим телекерованим підводним апаратом».
 • к.т.н. Жук Дмитро Олександрович. Тема доповіді-пропозиції «Гібридний регульований пристрій захисту від електричних перешкод».
 • к.т.н. Бурдуніна Жанна Юріївна. Тема доповіді-пропозиції «Розробка системи управління автономним підводним апаратом».
 • к.т.н. Білюк Іван Сергійович. Тема доповіді-пропозиції «Розробка системи управління електроприводами конвеєрної лінії».

Наукова школа професора Рижкова Сергія Сергійовича «градієнтні сепараційні технології» представляли в КНР:

 • к.т.н. Рижков Сергій Сергійович. Тема доповіді-пропозиції «Розробка масловіддільника для кухонних пристроїв».
 • к.т.н. Рижков Ростислав Сергійович. Тема доповіді-пропозиції «Сепаратори газу для суднобудівної галузі».
 • к.т.н. Маркіна Людмила Миколаївна. Тема доповіді-пропозиції «Розробка обладнання для утилізації органічних відходів».

Наукова школа професора Кондратенко Юрія Пантелійовича  «Промислова автоматизація» представляли в КНР:

 • д.т.н. Кондратенко Юрій Пантелійович. Тема доповіді-пропозиції «Системи управління захватів».
 • к.т.н. Козлов Олексій Валерійович. Тема доповіді-пропозиції «Система управління температурою лінії гарячого кування».

За результатами переговорів з представниками заводів КНР, представники Української делегації, в рамках конференції відвідали заводи для більш детального розуміння завдань спільної співпраці.

8 9 1011

12

В результаті участі в Україно-Китайській міжнародній конференції талантів науковців з нашого університету знайдені партнери (організації та підприємства Китаю) для подачі спільних грантів на наступний крок конкурс іноземних фахівців “Thousand Plan”  Китайської народної республіки.

Comments are closed.