ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ!

Сьогодні на факультеті ключове слово – СЕСІЯ! Настала пора пожинати плоди своєї роботи. Студентам – оцінки. Викладачам – задоволення чи ні, від знань студентів. Впевнений, що в цілому по факультету результат буде позитивним!

Але є тривога. Нагадаю. Один з принципів життя на факультеті – відсутність корупції. Мої вимоги до викладачів однозначні. Не дай Бог, щоб Ваші дії поставили велику пляму на житті кожного з нас – викладачів, студентів, адміністрації. Це страшний сон, якщо викладач натякне по типу «Шановний студент – у Вас недостатньо знань, оперуйте іншими МАТЕРІАЛЬНИМИ засобами». Або ж навпаки. Знайдеться студент, який викладачу скаже: «може домовимося», а викладач відповість – «пропонуйте».

Я цього терпіти на факультеті не буду. І прошу повідомляти мені про такі ситуації. Ми все робимо, щоб знати про такі випадки. Не  забувайте, що часто і стіни мають вуха та очі. Якщо у нас на факультеті трапиться подібна ситуація, це буде жорстоко покарано. Причому, з залученням відповідних органів. Покараний буде і викладач, який захоче збагатитись. Покараний буде і студент, який захоче «купити» оцінку.

Пам’ятайте, тут інші цінності! Цінності, які є основою розвитку нашого факультету. Які створені багаторічною історією нашого університету. Ми хочемо жити чесно. Ми хочемо, щоб Україна була розвиненою країною. В якій немає корупції. Давайте побудуємо таку Україну самі!

З повагою,
Ваш декан                                                                                                                                                                           Ю.М. Тесля

Comments are closed.