Старкова Олена Володимирівна

StarkovaКандидат технічних наук

Народилася  9 жовтня 1985 року в м. Харкові.

2007 р. закінчила факультет Телекомунікацій та вимірювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі». Отримала диплом магістра за спеціальністю Телекомунікаційні системи та мережі, кваліфікація інженера-дослідника з телекомунікацій (диплом з відзнакою).

2007-2010 рр. – навчання в аспірантурі при кафедрі Телекомунікаційних систем ХНУРЕ.

В 2010 р. захистила дисертацію та отримала ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.12.02 – «Телекомунікаційні системи та мережі».

Досвід роботи: викладач кафедри Телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки. Викладання англійською мовою. Доцент кафедри Комп’ютерних систем та мереж Державного університету телекомунікацій. Викладач кафедри Звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

З 2017 року асистент кафедри мережевих та інтернет технологій факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

З 2008 р. – сертифікований спеціаліст Cisco, інструктор Академії Cisco, проводить курси Cisco, та курси LPI, Linux Professional Institute.

Викладає дисципліни

Основи побудови інфокомунікаційних мереж.

Сучасні інформаційні системи та технології.

Технології та протоколи мультисервісних мереж.

Основи інформаційної безпеки Інформаційно-комунікаційні мережі.

У 2015 та 2016 рр. отримала престижну нагороду від Cisco – Instructor Excellence Award за якість навчання та кількість сертифікованих студентів.

Основні напрями наукової діяльності – управління, якість обслуговування в телекомунікаціях, дослідження стійкості та оптимізація TCP/IP-мереж.

тел.: +38 067 5412233

email: elesta.tcs@gmail.com

вул. Богдана Гаврилишина, 24/1,

Київ, Україна, 04116

Comments are closed.