Черга на поселення

Список (ЧЕРГА)

іногородніх студентів ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» факультету інформаційних технологій, які потребують поселення до гуртожитків Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році

 

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)
1 2
1. Касьяненко Данило Михайлович
2. Шатохін Андрій Владиславович
3. Холостенко Олексій Валентинович
4. Боринець Микола Олегович
5. Майсак Михайло Костянтинович
6. Юшкевич Олександр Сергійович
7. Шлапак Олег Русланович
8. Набережний Артур Вячеславович
9. Касьян Денис Ігорович
10. Нагорний Олег Віталійович
11. Панченко Владислав Володимирович
12. Бойко Андрій Вікторович
13. Шраменко Вадим Олександрович
14. Панасюк Микола Борисович
15. Вакулко Ярослав Ігорович
16. Биховець Олег Вікторович
17. Соколенко Антон Андрійович
18. Зимбицький Денис В’ячеславович
19. Граніч Владислав Володимирович
20. Торквато Нікіта Володимирович
21. Ничипорук Дмитро Васильович
22. Прохоренко Микола Володимирович
23. Мещеряков Данііл Валерійович
24. Трикоз Ярослав Володимирович
25. Грабовський Андрій Володимирович
26. Свистун Олександр Тарасович
27. Іванов Віктор Миколайович
28. Харламов Юрій Сергійович
29. Школьний Максим Юрійович
30. Куроєдов Андрій Сергійович
31. Ющенко Дмитро Михайлович
32. Радченко Денис Сергійович
33. Кравець Андрій Сергійович
34. Радкевич Артур Вачаганович
35. Грасс Микола Валерійович
36. Тихомиров Даніїл Євгенійович
37. Андріюк Роман Валерійович
38. Тоноян  Данило Сергійович
39. Рац Антон Ігорович
40. Гіппіус Антон Олександрович
41. Твердомедов Артем Олександрович
42. Хлопенко Олександр Олександрович
43. Вахромєєв Георгій Олександрович
44. Кашперук-Карпюк Андрій Вікторович
45. Губський Олександр Юрійович
46. Огієвич Роман Віталійович
47. Палко Дмитро Володимирович
48. Гурленко Антон Євгенович
49. Тарасенко Владислав Вадимович
50. Дудка Ігор Олегович
51. Дженджеро Дмитро Сергійович
52. Козяр Максим Олександрович
53. Кулагін Олександр Дмитрович
54. Кравчук Владислав Сергійович
55. Караєв Дмитро Юрійович
56. Соловйов Максим Едуардович
57. Марченко Олег Сергійович
58. Кравченко Олександр Сергійович
59. Ревіна Єлизавета Романівна
60. Сироїд Станіслав Олегович
61. Абдуллаєв Аліяр Бахруз Огли
62.    Тирса Владислав Вадимович
63.   Гигиняк Віктор Васильович
64. Ковтуненко Денис Олександрович

 

Comments are closed.