Бакалаврат

Офіційний сайт Приймальної комісії КНУ ім. Тараса Шевченка

Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2019 р.


Терміни прийому заяв і документів, та зарахування на навчання ОР «Бакалавр»

Перелік документів для вступу ОР «Бакалавр»

Списки рекомендованих до зарахування (ОР Бакалавр)

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів) та їх ваговий коефіцієнт для вступників на основі повної загальної середньої освіти:

 •  українська мова та література – 101 (20%);
 •  математика – 124 (60%);
 •  іноземна мова або фізика – 101 (20%);
 • додаток до атестату – 0 (0%);
 • підготовчі курси – 0 (0%).

Вступники для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки в електронному вигляді. Категорії вступників, які мають право на зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом, подають заяви тільки в паперовому вигляді.

ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ “БАКАЛАВР” (денна форма навчання):

121 Інженерія програмного забезпечення

 • Подвійний диплом:
  Cтуденти, що навчаються на спеціальності інженерія програмного забезпечення, можуть проходити навчання у Франції та отримувати подвійний диплом двох університетів.
 • інженерія програмного забезпечення:
  поглиблене вивчення мов та технологій програмування, розробка інструментальних програм та програмних систем для вирішення різноманітних задач. Особлива увага під час навчання буде приділена практичному програмуванню за замовленням підприємств.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

 •  комп’ютерні науки:
  проектування, розробка, впровадження та експлуатація інформаційно-управляючих систем, систем підтримки прийняття рішень та експертних систем, систем інтелектуального аналізу даних та знань, систем розпізнавання образів, інтелектуальних робототехнічних систем, систем обробки природомовної інформації.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

 • Аналітика даних:
  Студенти вивчають особливості інтелектуальних систем аналізу даних, технологій
  підвищення їх інформативності та значущості, методів моделювання та прогнозування
  майбутніх процесів з метою одержання нових знань.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

 • прикладне програмування:
  розроблення прикладного програмного забезпечення (пакетів прикладних програм) шляхом використання сучасних інформаційних технологій у практично всіх видах діяльності у різних предметних областях.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

125 Кібербезпека              

 • кібербезпека: розробка й застосування засобів захисту інформації в інформаційних технологіях; розробка та застосування технологій створення комплексних систем захисту інформації; розробка моделей загроз та порушників, аналіз ризиків і формування політики безпеки та плану захисту інформації; проведення аудиту інформаційної безпеки на підприємствах.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

126 Інформаційні системи та технології

 • програмні технології інтернет речей:
  розробка та програмування систем Інтернет речей; реалізація технологій «розумний дім», «розумне місто»; створення та використання інтелектуальних інтерфейсів управління смарт-системами; реалізація дистанційного управління пристроями через Інтернет; програмування різних пристроїв, підключених до Інтернету.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

172 Телекомунікації та радіотехніка

 • мережеві та інтернет-технології:
  побудова та експлуатація систем широкосмугового абонентського доступу з використанням перспективних технологічних рішень, технічне та програмне забезпечення роботи операторів мобільного зв’язку, створення, супровід і використання інтернет-технологій в інформаційних системах.

ВИПУСКАЮЧА КАФЕДРА

Термін навчання за денною формою – 4 роки.

 

Конкурсні пропозиції щодо обсягу прийому у 2019 році за освітнім рівнем БАКАЛАВРА та МАГІСТРА
 

ПЕРСПЕКТИВИ

Найкращі студенти факультету зможуть за різними освітніми та науковими програмами відвідувати провідні навчальні та наукові заклади світу та паралельно здобувати другу освіту за кордоном. Вже під час навчання студенти зможуть виконувати практичні завдання за замовленням приватних і державних організацій і установ.

 

Якщо у вас виникли запитання, напишіть нам прямо зараз! 

Ми у Facebookhttps://www.facebook.com/fit.knu.ua/
Telegram: https://t.me/FITmain

Comments are closed.