Програмні технології інтернет речей

Освітньо-наукова магістерська програма
«ПРОГРАМНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ»
( «Program technologies of the Internet of thigs»)


Галузь знань – 12 «Інформаційні технології»
Спеціальність – 126 «Інформаційні системи та технології»
Програма – «Програмні технології інтернет речей»
Термін навчання: денна форма – 2 роки.

Згідно з наказом Міністерства освіти та науки України №3073-л від 21.12.2018 року кафедра «Інформаційних систем та технологій» отримала можливість проводити підготовку МАГІСТРІВ за 126 спеціальністю – «Інформаційні системи та технології» в ліцензійному обсязі 120 осіб.
 

Програма зорієнтована на підготовку фахівців, які володіють комплексом науково-технічних компетенцій зі створення інформаційно-аналітичних систем та технологій, зокрема проектування та розробка IoT-систем.

Випускники отримають необхідний перелік компетенцій та навичок в галузі розробки інформаційних систем  в різних сферах, зокрема проектування IoT-систем та розробки IoT-рішень з використанням смарт технологій (Smart Home, IoT в сільському господарстві, ГІС технології, ІoT в медицині, IoT у виробництві).

Прийом на навчання за освітньо-науковою програмою підготовки магістрів здійснюється на основі як здобутого ступеня бакалавра за даною спеціальністю, так і на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю та за умови успішного проходження вступних випробувань.
Програми вступних фахових випробувань розміщені за посиланням:
Перелік документів для вступу:
  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство
    (оригінал та копії)
  • диплом про здобутий освітній ступень або освітньо-кваліфікаційний рівень і додаток до нього
  • дипломи переможця (всеукраїнські і міжнародні олімпіади)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • сертифікат міжнародного/державного зразка з іноземної мови для професійних цілей, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою
  • чотири фотографій розміром 3Х4 см.
Як нас знайти ?
Ми знаходимось достатньо близько як від станції метро «Політехнічний інститут», так і від «Лук’янівської», на вулиці Богдана Гаврилишина, 24, що дає можливість зручно приїжджати на навчання по різним гілкам метро.

Comments are closed.