Кібербезпека

Освітня програма «Кібербезпека»

Згідно з наказом Міністерства освіти та науки України №18-л від 03.02.2017 року кафедра «Кібербезпеки та захисту інформації» отримала можливість проводити підготовку МАГІСТРІВ за 125 спеціальністю – «Кібербезпека» в ліцензійному обсязі 50 осіб.

**Завантажити презентацію кафедри

Програма орієнтована на підготовку професійних фахівців у кібербезпеки, що володіють широким кругозором й отримали комплекс науково-технічних, законодавчих та економічних компетенцій щодо забезпечення кібернетичної безпеки в мережах та системах різноманітних об’єктів державного та приватного сектора.

Випускники будуть мати високу компетенцію в галузі розробки та формування моделей плану захисту інформації та політики безпеки, технічного та криптографічного захисту інформації. Вони отримають навички адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення моніторингу та аудиту інформаційної безпеки, управління проектами, управління ризиками, проведення інформаційного протиборства, оволодіють знаннями менеджменту та психології управління.

Прийом на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів здійснюється на основі як здобутого ступеня бакалавра за даною спеціальністю, так і на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю та за умови успішного проходження вступних випробувань.

Програми вступних фахових випробувань розміщені за посиланням:
http://fit.univ.kiev.ua/entrants/masters_programmes/programs-of-professional-tests

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство
    (оригінал та копії)
  • диплом про здобутий освітній ступень або освітньо-кваліфікаційний рівень і додаток до нього
  • дипломи переможця (всеукраїнські і міжнародні олімпіади)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • сертифікат міжнародного/державного зразка з іноземної мови для професійних цілей, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою
  • чотири фотографій розміром 3Х4 см.

Як нас знайти ?

Ми знаходимось достатньо близько як від станції метро «Політехнічний інститут», так і від «Лук’янівської», на вулиці Ванди Василевської, 24, що дає можливість зручно приїжджати на навчання по різним гілкам метро.

Прийом документів до магістратури здійснюється за адресою:

вул. Богдана Гаврилишина, 24

 Будь серед перших випускників в Університеті за цим фахом!

Зроби правильний вибір! Кращий університет – краща спеціальність.

Чекаємо на Вас!

 

Comments are closed.