Шановні випускники вищих навчальних закладів!

Є багато різних і гарних шляхів для продовження Вашого навчання. Один з них – навчання у магістратурі. Я не буду говорити про всі можливі магістерські спеціальності, а зосереджусь лише на тих, які є на нашому факультеті. Це спеціальності «Управління проектами» та «Інформаційна аналітика та впливи».

Багато хто з вас вже ознайомився з новим переліком спеціальностей і звернув увагу, що в майбутньому в Україні названих спеціальностей не буде. А що ж тоді буде? Відповідь проста. Будуть відповідні спеціалізації. Зверніть увагу. Що ми – факультет інформаційних технологій. І ми відкрили ці спеціальності саме під наш факультет. Навіть якщо цих спеціальностей не стане, на нашому факультеті вони перетворяться в спеціалізації «Управління ІТ проектами» та «Інформаційна аналітика та вплив». Фахівці з цих напрямків є дефіцитними в Україні і в світі.

І ще один дуже важливий момент. З цього року Ви отримуєте дипломи бакалаврів, спеціалістів або магістрів свого вищого навчального закладу. І, я думаю, отримати диплом магістра найкращого вищого навчального закладу України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка – почесно, приємно, перспективно, свідчить про високу професійну освіту (яку в нас надають справжні, та ще й молоді професіонали своєї справи) і є підґрунтям для вашого працевлаштування і успішної кар’єри в майбутньому.

Не важливо, який вищий навчальний заклад Ви закінчили, яку освіту маєте. Ми можемо прийняти Вас на навчання в магістратуру з названих спеціальностей. Я, як декан факультету, який все життя працював в різноманітних проектах, знаю, як і чому Вас треба навчити, щоб Ви стали справжніми професіоналами. І це добре знають наші викладачі – молоді, але досвідчені практики.

Чекаємо Вас в нашій приймальній комісії з 9-00 до 17-00 (в суботу з 9-00 до 14-00, неділя – вихідний) з 12.07.2018 по 26.07.2018 року за адресою: проспект Глушкова 4Д, к.1.

З повагою, декан ФІТ Ю.Тесля

Comments are closed.