Управління проектами та інформаційна аналітика та впливи

Щоб побачити карту проїзду, будь ласка, перейдіть за посиланням http://www.univ.kiev.ua/ua/map (у кроці 1: підрозділ, який вас цікавить оберіть факультет кібернетики та натисніть кнопку «Знайти шлях»).

Спеціальності підготовки за освітнім ступенем “МАГІСТР”:
Галузь знань: 12 «Інформаційні технології»
Спеціальність122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
Освітня програма«Управління проектами»
Спеціалізація: управління ІТ проектами. Управління проектами – це організація, планування та контроль за процесами створення та впровадження інформаційних технологій та систем; професійне управління ІТ проектами у всіх галузях економіки, бізнесу, державного управління; керівництво командами проектів; управління ризиками, вартістю, інформацією, термінами, трудовими ресурсами проектів.
Форми навчання: денна, заочна.
Термін навчання – 2 роки.

Про магістерську програму “Управління проектами”

Відеопрезентація магістерської програми “УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ”

Відгуки випускників

Приклади запитань (вступний фаховий іспит)>>>

Перехід на сайт кафедри технологій управління

Освітня програма: «Інформаційна аналітика та впливи»

Спеціальності підготовки за освітнім ступенем “МАГІСТР”:
Галузь знань: 12 «Інформаційні технології».
Спеціальність: 122 «Комп’ютерні науки».
Освітня програма: «Інформаційна аналітика та впливи».
Спеціалізації: управління аналітичною роботою; бізнес аналітика.

Інформаційна аналітика та впливи – це освітня програма, яка орієнтована на надання знань та компетенцій в галузі Data Science. В рамках цієї програми студенти отримують наукову та фахову підготовку зі створення, застосування систем і технологій інформаційного аналізу та впливу відповідно до сучасних концепцій інженерії даних та знань, інформаційного моделювання для забезпечення ефективного функціонування організаційних структур, розроблення та використання комп’ютерних засобів і методів опрацювання аналізу інформації, розроблення методологій та технологій проектування, побудови, упровадження, супроводу й експлуатації програмних засобів роботи з інформацією та інформаційними впливами, забезпечення комп’ютерної інформаційної підтримки, автоматизації й оптимізації усіх видів робіт з інформаційної аналітики та впливів.

Форма навчання: денна.
Термін навчання – 1 рік 9 місяців.

Про магістерську програму “Інформаційна аналітика та впливи”

Приклади запитань (вступний фаховий іспит)>>>

До навчання за освітнім ступенем “МАГІСТР”  даних спеціальностей запрошуються випускники, що отримали ступінь «бакалавр», «магістр» чи ОКР «спеціаліст» з будь-якого напрямку підготовки чи спеціальності.

Послідовність документів при оформленні особової справи вступника

1. Заява
  2. Один файл + 2 конверти (з марками)
  3. Чотири фотокартки розміром 3х4 см
  4. Копія диплому
  5. Копія додатку до диплому
  6. Копія сертифіката (якщо абітурієнт складає іспити, то після завершення іспитів копія екзаменаційного листа)
  7. Копія паспорта
  8. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
  9. Копія приписного свідоцтва/військового квитка
  10. Інші документи (зокрема копії документів, що дають право на позаконкурсний вступ, першочергове зарахування, нарахування додаткових балів тощо)
  11. Згода на обробку персональних даних
  12. Заява про англійську мову
  13. Папка скорозшивач
    231250_1

На факультеті інформаційних технологій функціонують аспірантура та докторантура.
Звернення декана факультету інформаційних технологій до випускників ВНЗ >>>

Якщо у вас виникли запитання, напишіть нам прямо зараз!

Comments are closed.