Студентський парламент

Студентський парламент факультету інформаційних технологій складається з наступних департаментів: фінансовий, технічний, культурний, спорту і кіберспорту, міжнародних зв’язків, інформаційний та департамент секретаріату.
18622542_302231960234447_4571539523458276064_n
Президія складається з наступних членів:
Голова – Готовщиков Эвген
Заступник – Кравченко Людмила
Заступник – Кобильчук Микита
Секретар – Косован Іван
Інформаційний департамент
Голова –  Андрусенко Кирило
Що таке інформаційний департамент? Це команда людей, які завжди в курсі. Усе, що відбувається на факультеті та в університеті, проходить через нас. Ми розкажемо і покажемо останні новини, найближчі анонси і цікаві факти.
Яка наша мета? Тримати в курсі не лише вузьку частинку людей, а й усе студенство.
 
Департамент зовнішніх зв’язків
Голова – Паращій Володимир
Виконуючий обов’язки голови – Паращій Володимир
Що таке департамент зовнішніх зв’язків? Це місце, де молоді та ініціативні студенти допомагають своїм ровесникам брати не лише активну участь в житті університету, а й розширювати свої горизонти шляхом співпраці із компаніями та університетами в Україні та за кордоном.
Яка наша мета? Організовувати різноманітні зустрічі з цікавими людьми, а також шукати методи налагодження міжнародних зв’язків.
Фінансовий департамент
Голова – Шабатін Павло
Що таке фінансовий департамент? Це команда активних і цілеспрямованих людей, які працюють на результат. Наша робота відповідальна, але дуже цікава, навіть дещо творча. Ми займаємось пошуком постійних або тимчасових партнерів, домовляємося з ними про зручні умови співпраці для обох сторін.
Яка наша мета? Зробити так, щоб діяльність студпарламенту ніколи не призупинялась через фінансову складову.
Культурний департамент
Голова – Овчинікова Анна
Що таке культурний департамент? Це команда людей, які перш за все люблять весело і з користю проводити час, а також хочуть, щоб решта студентів мала що згадати про часи перебування в стінах Шеви. Результати роботи нашого департаменту є чи не найбільш помітними, і тому ми мусимо прикладати максимум зусиль, щоб потім пожинати плоди своєї праці. Проте, повірте, воно того варте :)
Яка наша мета? Організувати дозвілля студентів нашого факультету, аби хоч іноді нагадувати їм, що життя будь-якого студента не закінчується лише підготовкою до пар.
Департамент спорту та кіберспорту
Голова – Кобильчук Микита
Що таке Спортивний департамент? Зі спортивною складовою усе зрозуміло: світлий розум разом із гарною фізичною підготовкою роблять людину могутнішою та привабливішою. Щодо кіберспорту, то сучасні тенденції розвитку суспільства, а також специфіка нашого факультету наштовхнули голову СП на створення цього нового напрямку у студентському самоврядуванні. Ми у свою чергу будемо його просувати.
Яка наша мета? Наша ціль ─ заохотити до активного способу життя якомога більше студентів ФІТу, адже воно того варте. Окрім цього, ми збираємося займатися організацією кіберспортивних заходів, чого до нас ще ніхто не робив. Долучайся до інновацій!
Технічний департамент
Голова – Бойко Андрій
Що таке технічний департамент? Це команда серйозних і цілеспрямованих людей, які працюють на результат. Наша робота є дуже відповідальною, бо ми ─ підтримка всіх інших департаментів СП. Ми займаємось технічним забезпеченням проведення урочистих заходів, а також пропонуємо будь-яку технічну допомогу всім, хто того потребує.
Яка наша мета? Монтувати, обробляти, забезпечувати звуком і світлом, аби жодна цікавинка не пройшла повз студенство.
Секретаріат
Голова – Косован Іван
Що таке секретаріат? Це підрозділ, який займається веденням всієї документації, візуальним оформленням логотипів для проектів, а також просуванням студентського парламенту серед студентів.

Посилання на канал Студентського парламенту ФІТ у Telegram: https://t.me/spvanda
 
Сторінка у Facebook: fb.me/fit.sp.vanda
Сторінка в Instagram: instagram.com/fit.sp.vanda
Зворотній зв’язок – Готовщиков Євген
 

 

Comments are closed.